Dawid Podsiadło rozbija bank z nową płytą. „Małomiasteczkowy” już potrójnie platynowy!

20.12.2018 13:39

Nowa płyta Dawida Podsiadło zatytułowana „Małomiasteczkowy” uzyskała właśnie status potrójnej platyny. Oznacza to, że sprzedała się w ponad 90 tysiącach egzemplarzy. To fenomenalny wynik, biorąc pod uwagę, że album ukazał się w październiku. Promują go single „Małomiasteczkowy” i „Nie ma fal”.

Dawid Podsiadło fot. mat. prasowe (Jacek Kolodziejski)

Niedawno informowaliśmy, że nowa płyta Dawida Podsiadło pokryła się podwójną platyną. Teraz okazuje się, iż w ciągu zaledwie dwóch miesięcy od premiery album „Małomiasteczkowy” uzyskał status potrójnej platyny. Oznacza to, że rozszedł się już w ponad 90 tysiącach egzemplarzy.

Warto dodać, że w ostatnim czasie żaden wykonawca nie sprzedawał tak dobrze swoich wydawnictw w Polsce.

Wszystko więc na to wskazuje, iż lada moment Dawid Podsiadło będzie mógł pochwalić się trzecią diamentową płytą. Albumy „Annoyance and Disappointment” i „Comfort and Happiness” sprzedały się w ponad 150 tysiącach kopii każdy.

Wielkomiejski Tour: kolejna trasa koncertowa Podsiadło

Dawid Podsiadło poinformował, że rusza w kolejną trasę koncertową. Tym razem artysta wystąpi w średnich i mniejszych miastach w całej Polsce, m.in. w Żyrardowie, w Starachowicach czy w Sosnowcu. Mamy szczegółowe informacje o trasie „Wielkomiejski Tour”.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK

Oceń