Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Dawid Podsiadło zaśpiewał hit Zbigniewa Wodeckiego. Piękny cover „Lubię wracać tam gdzie byłem”

10.06.2019 13:17

Dawid Podsiadło zaśpiewał przebój Zbigniewa Wodeckiego. W trakcie Wodecki Twist Festiwal wykonał cover „Lubię wracać tam gdzie byłem”, jednego z najsłynniejszych utworów z repertuaru legendy polskiej muzyki. Widzowie i internauci zachwycają się wykonaniem Dawida.

Dawid Podsiadło cover Lubię wracać tam gdzie byłem Zbigniewa Wodeckiego fot. PAWEL SKRABA/REPORTER/East News

Dawid Podsiadło śpiewa hit Zbigniewa Wodeckiego. Cover „Lubię wracać tam gdzie byłem”

Dawid Podsiadło zaśpiewał cover „Lubię wracam tam gdzie byłem” Zbigniewa Wodeckiego. Jeden z najpopularniejszych dziś polskich artystów wykonał kultowy hit legendarnego muzyka podczas festiwalu poświęconego jego twórczości.

Widzowie i internauci są pod ogromnym wrażeniem interpretacji Dawida Podsiadło. Wokalista zdecydował się nie zmieniać zbyt mocno oryginalnego brzmienia utworu i postawił na niezwykle delikatny oraz ciepły cover w podobnej stylistyce.

„Szkoda, że pan Wodecki nie doczekał, abyście mogli to razem zaśpiewać”, „obłędne wykonanie”, „ciary na całym ciele”, „genialnie, Dawid” — piszą internauci.

>> Kup BILETY na jesienną trasę koncertową Budki Suflera

„Lubię wracam tam gdzie byłem” to jeden z największych przebojów w karierze Zbigniewa Wodeckiego. Utwór powstał w 1983 roku, a w jego tworzenie zaangażował się Wojciech Młynarski, który napisał tekst. Artysta niejednokrotnie wykonywał piosenkę w duecie, m.in. z Haliną Frąckowiak.

Cover „Lubię wracam tam gdzie byłem” w wykonaniu Dawida Podsiadło można było usłyszeć podczas Wodecki Twist Festiwal. Wydarzenie odbyło się 7-9 czerwca w Krakowie. Na scenie wystąpili m.in. Kayah, Anna Maria Jopek, Matt Dus, Brodka, Mela Koteluk, Sławek Uniatowski czy Alicja Majewska.

Zagłosuj

Czy podoba Ci się cover "Lubię wracać tam gdzie byłem" w wykonaniu Podsiadło?

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK

Oceń