Zamknij

Dawid Podsiadło zaśpiewał hit Zbigniewa Wodeckiego. Piękny cover „Lubię wracać tam gdzie byłem”

Piotr Krajewski
10.06.2019 13:17
Dawid Podsiadło cover Lubię wracać tam gdzie byłem Zbigniewa Wodeckiego
fot. PAWEL SKRABA/REPORTER/East News

Dawid Podsiadło zaśpiewał przebój Zbigniewa Wodeckiego. W trakcie Wodecki Twist Festiwal wykonał cover „Lubię wracać tam gdzie byłem”, jednego z najsłynniejszych utworów z repertuaru legendy polskiej muzyki. Widzowie i internauci zachwycają się wykonaniem Dawida.

Dawid Podsiadło śpiewa hit Zbigniewa Wodeckiego. Cover „Lubię wracać tam gdzie byłem”

Dawid Podsiadło zaśpiewał cover „Lubię wracam tam gdzie byłem” Zbigniewa Wodeckiego. Jeden z najpopularniejszych dziś polskich artystów wykonał kultowy hit legendarnego muzyka podczas festiwalu poświęconego jego twórczości.

Widzowie i internauci są pod ogromnym wrażeniem interpretacji  Dawida Podsiadło. Wokalista zdecydował się nie zmieniać zbyt mocno oryginalnego brzmienia utworu i postawił na niezwykle delikatny oraz ciepły cover w podobnej stylistyce.

„Szkoda, że pan Wodecki nie doczekał, abyście mogli to razem zaśpiewać”, „obłędne wykonanie”, „ciary na całym ciele”, „genialnie, Dawid” — piszą internauci.

>> Kup BILETY na jesienną trasę koncertową Budki Suflera

„Lubię wracam tam gdzie byłem” to jeden z największych przebojów w karierze  Zbigniewa Wodeckiego. Utwór powstał w 1983 roku, a w jego tworzenie zaangażował się Wojciech Młynarski, który napisał tekst. Artysta niejednokrotnie wykonywał piosenkę w duecie, m.in. z Haliną Frąckowiak.

Cover „Lubię wracam tam gdzie byłem” w wykonaniu Dawida Podsiadło można było usłyszeć podczas Wodecki Twist Festiwal. Wydarzenie odbyło się 7-9 czerwca w Krakowie. Na scenie wystąpili m.in. Kayah, Anna Maria Jopek, Matt Dus, Brodka, Mela Koteluk, Sławek Uniatowski czy Alicja Majewska.

Zagłosuj

Czy podoba Ci się cover "Lubię wracać tam gdzie byłem" w wykonaniu Podsiadło?

Liczba głosów:

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK