Zamknij

Dawid Podsiadło coveruje T.Love! To prezent na 35. urodziny zespołu. Teledysk nakręcono na Islandii [WIDEO]

Redakcja
03.07.2017 14:24
Dawid Podsiadło coveruje T.Love! To prezent na 35. urodziny zespołu. Teledysk nakręcono na Islandii [WIDEO]
fot. Facebook (Dawid Podsiadło), ons.pl

To już 35 lat z zespołem Muńka Staszczyka. Na tę okazję Dawid Podsiadło przygotował niezwykły prezent. Młody artysta stworzył swoją wersję piosenki „Bóg” z 1994 roku. Cover doczekał się także teledysku. Zdjęcia nakręcono na pięknej Islandii.

Kiedy grupa T.Love rozpoczęła swoją działalność, Dawida Podsiadły nie było jeszcze na świecie. Nie przeszkodziło to jednak 24-latkowi w stworzeniu swojej autorskiej wersji utworu pochodzącego z albumu „Prymityw”.

„Jednym ze sposobów celebracji tej pięknej rocznicy jest akcja T.Cover, w której zaproszeni przez zespół goście nagrywają swoje wersje ich utworów. Czuję się bardzo sympatycznie, że i ja zostałem zaproszony do tego wyjątkowego grona i mogłem nagrać coś od siebie. Oddaje w Wasze uszy naszą wersję utworu "Bóg" którą wewnętrznie nazwaliśmy "T.Loves Iceland", bo obrazki, które zobaczycie, powstały w czasie mojej niedawnej podróży na tę piękną wyspę lodu” – tłumaczy artysta na swoim profilu na Facebooku.

Wielka kariera T.Love

Początki grupy sięgają 1982 roku. To właśnie wtedy Muniek Staszczyk wraz z kolegami z częstochowskiego liceum założyli zespół Teenage Love Alternative, który działał pod taką nazwą do 1985 roku. Kolejne lata minęły pod znakiem rosnącej popularności grupy, wydawaniu kolejnych albumów i zmian w składzie. W trakcie wieloletniej kariery formacja stworzyła wiele niezapomnianych hitów takich jak „Chłopaki nie płaczą”, „Nie, nie, nie”, „Warszawa” czy „Ajrisz”.

RadioZET.pl/PK