Zamknij

Dawid Podsiadło królem Listy Przebojów Radia ZET. „Małomiasteczkowy” na szczycie!

Redakcja
31.08.2018 19:57
Dawid Podsiadło
fot. Youtube (DawidPodsiadloVEVO)

451. notowanie Listy Przebojów Radia ZET za nami. Tym razem to Dawid Podsiadło ma powody do zadowolenia. Jego hitowy „Małomiasteczkowy” znalazł się na samym szczycie. Świetnie też radzą sobie w zestawieniu „In My Mind” Dynoro i „Bambola” Betty Lemme. Jest też jednak kilka spadków i aż dwa debiuty!

Lista Przebojów Radia ZET: Dawid Podsiadło i Małomiasteczkowy na szczycie

Już nie „Dobre myśli” Sylwii Grzeszczak i Libera królują na Liście Przebojów Radia ZET. Ten wielki hit, który umilał nam tegoroczne wakacje, zaliczył spadek na 4. miejsce.

Tym razem po raz pierwszy na szczycie możemy zobaczyć „Małomiasteczkowy”, słynny już singiel Dawida Podsiadło. Piosenka, która jako pierwsza zapowiada nową płytę artysty, to prawdziwy hit internetu. Klip obejrzano już ponad 14 milionów razy. Czy piosenka zawojuje na dłużej szczyt naszej listy? Wszystko w waszych rękach. Konkurencja jest jednak ogromna. Świetnie radzą sobie bowiem także „In My Mind” Dynoro (2. miejsce), „Bambola” Betty Lemme (3. miejsce) i najnowsza propozycja od LP „Girls Go Wild” (5. miejsce).

Duży spadek Zouzy, Clean Bandit, Wilków i Gromeego

Fani „Skrzydeł” kobiecego zespołu Zouzy mają powody do obaw. Ich przebój, który jeszcze niedawno był na szczycie Listy Przebojów Radia ZET, po raz kolejny zalicza dość wyraźny spadek. Piosenka jest obecnie na 16. miejscu (w dół o 7 pozycji). Czy Zouzy mogą liczyć jeszcze na awans? Musicie głosować.

To jednak nie koniec spadków. W 451. notowaniu słabsze wyniki odnotowały także hitowe „Solo” Clean Bandit & Demi Lovato (9. miejsce — w dół o 4), taneczne „One Last Time” Gromeego & Jespera Jenseta (17. miejsce — w dół o 4) i najnowszy singiel Wilków „Na krawędzi życia” (19. miejsce — w dół o 5).

Nowości na Liście Przebojów Radia ZET

W minionym tygodniu świetnie spisali się w głosowaniu fani wspólnego hitu Dawida Podsiadło, Krzysztofa Zalewskiego i Korteza. Dawno żaden utwór nie zaliczył tak świetnego debiutu w naszym notowaniu. „Początek” wskoczył od razu na wysokie 6. miejsce.

To nie jedyna nowość na Liście Przebojów Radia ZET. Wygląda na to, że naszym słuchaczom coraz bardziej podoba się także najnowszy singiel Pink z jej ostatniej płyty „Beautiful Trauma”. Taneczna piosenka „Secrets” melduje się na 15. miejscu.

Poczekalnia

Cały czas możecie głosować na utwory, które pojawiają się w naszej poczekalni. W tym tygodniu znalazły się tam m.in. najnowszy singiel Sarsy „Zakryj”, kolejny singiel Baranovskiego „Luźno”, taneczne „Promises” Calvina Harrisa & Sama Smitha i nowość od Filip Lato, czyli utwór „Krawiec”.

ODDAJ GŁOS NA LIŚCIE PRZEBOJÓW RADIA ZET [PEŁNE NOTOWANIE]

Kolejne notowanie Listy Przebojów Radia ZET już w najbliższy piątek od godz. 18:00. Słuchaj audycji, aby sprawdzić, czy twój ulubiony artysta trafił na sam szczyt.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK