Zamknij

Lista Przebojów Radia ZET: Dawid Podsiadło na szczycie z singlem „Nie ma fal”

Redakcja
29.10.2018 14:36
Dawid Podsiadło
fot. mat. prasowe (Jacek Kolodziejski)

„Nie ma fal” nowym numerem jeden na Liście Przebojów Radia ZET. Tym razem Gromee musiał uznać wyższość najnowszego singla Dawida Podsiadło. Wielki awans zaliczył Paweł Domagała ze swoim hitowym kawałkiem „Weź nie pytaj”.

Lista Przebojów Radia ZET: Dawid Podsiadło i „Nie ma fal” na szczycie

Dawid Podsiadło królem Listy Przebojów Radia ZET. Na szczycie naszej listy znalazł się jego najnowszy singiel „Nie ma fal”, który promuje album „Małomiasteczkowy”. W ciągu zaledwie tygodnia płyta pokryła się platyną.

Pierwszy raz od kilku tygodni na 1. miejscu nie pojawiło się „One Last Time”, przebój Gromeego oraz Jespera Jenseta. Utwór popularnego polskiego DJ-a wciąż jednak radzi sobie świetnie i pozostaje w czołówce (2. miejsce).

Wielki awans „Weź nie pytaj”

Wygląda na to, że słuchacze Radia ZET coraz bardziej lubią przebój Pawła Domagały, który jest obecnie najpopularniejszą piosenką w Polsce. Utwór „Weź nie pytaj” zaliczył wielki awans o 11 pozycji w górę i znalazł się już na 3. miejscu.

Nowość od George’a Ezry

W najnowszym notowaniu Listy Przebojów Radia ZET pojawiła się także jedna nowość, czyli singiel „Shotgun” (17. miejsce) z repertuaru George’a Ezry, jednego z najpopularniejszych brytyjskich wokalistów. Znany przede wszystkim z hitu „Budapest”, 25-latek wydał dotąd dwa studyjne albumy. Wygląda na to, że „Shotgun” będzie jego kolejnym wielkim przebojem. To pierwsza jego piosenka, która dotarła na sam szczyt brytyjskiej listy przebojów. 

Poczekalnia

Słuchacze Radia ZET mają w czym wybierać, jeżeli chodzi o utwory w poczekalni. W tym tygodniu znalazły się tam m.in. „Kto nie kochał” Piotra Cugowskiego, „Nie ma mnie” Lanberry czy francuskojęzyczne „Que Vendra” od ZAZ.

ODDAJ GŁOS NA LIŚCIE PRZEBOJÓW RADIA ZET [PEŁNE NOTOWANIE]

Kolejne notowanie Listy Przebojów Radia ZET już w najbliższy piątek od godz. 18:00. Słuchaj audycji, aby sprawdzić, czy twój ulubiony artysta trafił na sam szczyt.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK