Zamknij

Kiosk Dawida Podsiadło sprzedany na aukcji WOŚP 2019. Znamy kwotę

Redakcja
06.02.2019 13:02
Kiosk Dawida Podsiadło sprzedany na licytacji WOŚP 2019
fot. Youtube (Dawid Podsiadło)

Kiosk Dawida Podsiadło został sprzedany na aukcji WOŚP 2019. Artysta postanowił wesprzeć fundację, oddając swoją słynną zieloną budkę, która była częścią promocji nowej płyty „Małomiasteczkowy”. Wiemy, za ile sprzedano Małomiasteczkowy Kiosk Dawida Podsiadło.

Kiosk Dawida Podsiadło sprzedany na aukcji WOŚP 2019

Kiosk Dawida Podsiadło sprzedany na aukcji WOŚP 2019. Na początku stycznia artysta zdecydował się go wystawić na specjalnej aukcji na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

W licytacji kiosku Dawida Podsiadło wzięło udział blisko 30 osób. Kilka dni temu licytacja WOŚP 2019 oficjalnie się zakończyła. Zielona budka wokalisty została sprzedana za 30 200 złotych.

>>  Ile zebrał WOŚP 2019? [AKTUALNA KWOTA WOŚP 2019]

Dawid Podsiadło zapewnił, że dostarczy swój kiosk osobiście do nabywcy. Jedynym warunkiem, który musiał spełnić zwycięzca aukcji, to posiadanie miejsca na postawienie budki.

Nie dostarczamy kiosku do mieszkań i przyczep kempingowych. Musisz mieć do dyspozycji kawałek miejsca (ziemi, placu, działki), w którym możemy go ustawić takim specjalnym dźwigiem — napisał wokalista.

Zobacz także

W październiku Dawid Podsiadło zaskoczył warszawiaków i otworzył kiosk w samym centrum Warszawy, gdzie osobiście sprzedawał m.in. swoją najnowszą płytę „Małomiasteczkowy”. Zielony kiosk stanął przed Pałacem Kultury i Nauki. Każdy chętny miał okazję kupić tam nowy album i najpotrzebniejsze rzeczy oraz porozmawiać osobiście z Dawidem.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK