Zamknij

Dawid Podsiadło zrobił mural z krzyżówką do rozwiązania. Tak promuje nową płytę! [FOTO]

Redakcja
27.11.2018 16:06
Dawid Podsiadło
fot. mat. prasowe (Jacek Kolodziejski)

Dawid Podsiadło zaprezentował w październiku nową płytę. W związku z wydaniem albumu „Małomiasteczkowy” artysta postawił na nietypową promocję. Jej kolejną odsłoną jest stworzony w Warszawie mural z krzyżówką do rozwiązania. Odpowiedzi należy szukać w 40 różnych miastach w Polsce.

Dawid Podsiadło: mural z krzyżówką w Warszawie

Dawid Podsiadło po raz kolejny w interesujący sposób promuje nową płytę zatytułowaną „Małomiasteczkowy”. W październiku sprzedawał m.in. swój album w zielonym kiosku w samym centrum stolicy.

Teraz przyszła pora na wielki mural w Warszawie, na którym pojawiła się krzyżówka do rozwiązania. Odpowiedzi na hasła można znaleźć na billboardach w 40 różnych miastach w Polsce, m.in. w Toruniu, Łomży, Częstochowie, Zielonej Górze, Inowrocławiu czy Kaliszu.

W mediach społecznościowych Dawid Podsiadło zachęca wszystkich fanów do wzięcia udziału w nietypowej zabawie.

Bilety na Red Bull Music Presents: Dawid Podsiadło Gra do wygrania w Radiu ZET

Słuchacze Radia ZET będą mieli okazję zdobyć bilety na zamknięty, grudniowy koncert Dawida w Warszawie. W trakcie programu „ZET na Punkcie Muzyki” będą czekać na nich zagadki dotyczące teledysków Dawida Podsiadło. Do najlepszych trafią wejściówki na Red Bull Music Presents: Dawid Podsiadło Gra w Teatrze Narodowym.

ZOBACZ WIDEO: Dawid Podsiadło o tajnym koncercie w Warszawie. Bilety do wygrania w Radiu ZET!

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK