Zamknij

Dawid Podsiadło zdradził szczegóły nowej płyty

Redakcja
13.03.2018 14:24
Dawid Podsiadło
fot. Dominik Zachariasz/REPORTER/East News

Dawid Podsiadło powraca. Jego pierwszy koncert po dłuższej przerwie odbędzie się w trakcie tegorocznego Open’er Festival 2018. Artysta zdradził ostatnio pierwsze szczegóły na temat swojej trzeciej płyty.

Dawid Podsiadło. Nowa płyta

Nowa płyta Dawida Podsiadły to jeden z najbardziej wyczekiwanych albumów 2018 roku. Fani od dłuższego czasu spekulowali na jej temat. Artysta postanowił w końcu uchylić rąbka tajemnicy i zdradził pierwsze informacje odnośnie wydawnictwa. Potwierdził, że krążek będzie dużo bardziej taneczny niż jego wcześniejsza muzyka.

- Na nowym albumie nadejdą słodkości i tańce. A przedsmak tego zobaczycie na Opku! – napisał Dawid Podsiadło na Facebooku.

Tytuł płyty i data premiery pozostają na ten moment nieznane.

Zobacz także

Open’er Festival 2018: koncert Dawida Podsiadły

Dawid Podsiadło gwiazdą Open’er Festival 2018. Będzie to pierwszy od 18 miesięcy koncert polskiego artysty. Piosenkarz wystąpi na głównej scenie festiwalu 7 lipca, czyli podczas ostatniego dnia festiwalu. Tego dnia zaplanowano już koncerty m.in. Bruno Marsa i Glass Animals.

- Tak, potwierdzamy, wszyscy zgromadzeni przed sceną główną będą świadkami premierowych wykonań ponoć bardzo tanecznego materiału oraz nowych aranżacji najbardziej znanych przebojów. To będzie nowa odsłona artystycznego wizerunku muzyka, taki Dawid 3.0. zostawiający zwyczajną codzienność ostatnich miesięcy na rzecz niezwyczajnej niecodzienności open’erowego wieczoru. Nie możemy się doczekać! – czytamy na oficjalnej stronie Open’er Festival.

Dawid Podsiadło

Dawid Podsiadło zdobył popularność w 2012 roku za sprawą zwycięstwa w drugiej edycji programu „X Factor”.

Wydał dotąd dwie solowe płyty, które osiągnęły ogromny sukces komercyjny. Debiutancki album „Comfort and Happiness” z 2013 roku pokrył się prestiżowym diamentem, a jego następca „Annoyance and Disappointment” osiągnął status potrójnej platyny.

Do największych przebojów Dawida Podsiadło należą utwory „Trójkąty i kwadraty”, „W dobrą stronę”, „Nieznajomy” czy „No”.

Artysta jest także wokalistą zespołu Curly Heads, z którym nagrał złoty krążek „Ruby Dress Skinny Dog”.

WYGRAJ BILETY NA KONCERT EDA SHEERANA W MANCHESTERZE

RadioZET.pl/PK