Zamknij

Dawid Podsiadło śpiewa "Nieznajomego" na PGE Narodowym. Ogłosił nowe daty koncertów w 2021 roku

Piotr Krajewski
29.05.2020 12:49
Dawid Podsiadło nowe daty koncertów w 2021 roku Chorzów Gdańsk Wrocław
fot. Karol Makurat/REPORTER/East News

Dawid Podsiadło ogłosił nowe daty koncertów na stadionach, które miały odbyć się w czerwcu w Chorzowie, Gdańsku i Wrocławiu. W związku z pandemią koronawirusa Dawid Podsiadło przesunął stadionowe koncerty na 2021 rok. Artysta opublikował także fragment swojego słynnego koncertu na PGE Narodowym. Poniżej możecie zobaczyć nowe daty koncertów Dawida Podsiadły w 2021 roku.

Dawid Podsiadło — nowe daty koncertów w 2021 roku na stadionach: Chorzów, Gdańsk, Wrocław

Dawid Podsiadło ujawnił nowe daty koncertów w 2021 roku, które odbędą się na stadionach w Chorzowie, Gdańsku i Wrocławiu. Wokalista był zmuszony przełożyć czerwcowe występy przez pandemię koronawirusa.

Z ogromnym bólem przenosimy te wydarzenia, ale innego wyjścia nie ma. Jednocześnie cieszymy się bardzo, że sytuacja poprawia się na tyle, że już dziś koncerty powoli wracają i że z optymizmem możemy patrzeć na to, co mamy zaplanowane na jesień i na przyszły rok — napisał artysta.

Nowe daty koncertów Dawida Podsiadło w 2021 roku:

  • Koncert w Chorzowie z 7.06.2020 przeniesiony na 12.06.2021,
  • Koncert w Gdańsku z 13.06.2020 przeniesiony na 05.06.2021,
  • Koncert we Wrocławiu z 20.06.2020 przeniesiony na 19.06.2021

Wszystkie bilety zakupione na koncerty Dawida Podsiadły, które miały odbyć się w czerwcu tego roku, zachowują swoją ważność. Szczegółowe informacje na temat wejściówek i ewentualnych zwrotach pojawią się w mailu od bileterii, gdzie zakupiono bilet.

Dawid Podsiadło śpiewa „Nieznajomego” na PGE Narodowym. Pokazał fragment koncertu

Dawid Podsiadło pokazał niezwykły klip do piosenki „Nieznajomy”, który jest fragmentem słynnego koncertu wokalisty na PGE Narodowym w Warszawie. We wrześniu 2019 roku artysta zagrał wraz z Taco Hemingwayem wyprzedany koncert na największym stadionie w Polsce.

Ci z Was, którzy byli tam wtedy, na pewno pamiętają ten wyjątkowy moment. A tych, którzy dopiero wybierają się na spotkanie z nami, mam nadzieję przekonać, że warto jeszcze chwilę poczekać — napisał Dawid.

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET

RadioZET.pl/PK