Zamknij

Dawid Podsiadło prezentuje „Najnowszy klip”. W teledysku gwiazdy polskiego kina [WIDEO]

Maciej Friedrich
02.09.2019 13:12
Dawid Podsiadło prezentuje „Najnowszy klip”. W teledysku gwiazdy polskiego kina [WIDEO]
fot. MIKOLAJ ZACHAROW/REPORTER/EAST NEWS

Dziś, 2 września Dawid Podsiadło zaprezentował teledysk do piosenki „Najnowszy klip” pochodzącej z płyty „Małomiasteczkowy”. W klipie do utworu zobaczymy gwiazdy polskiego kina, między innymi Tomasza Kota i Maję Ostaszewską. Wideo promuje film „(Nie)znajomi”.

Dawid Podsiadło jest jednym z najpopularniejszych polskich wokalistów, którego płyty biją rekordy sprzedaży, a koncerty przyciągają rzesze fanów. Wielbiciele talentów piosenkarza z niecierpliwością czekają na każdą informację o artystycznych projektach Dawida. Mamy dla nich dobrą wiadomość. Na dziś, 2 września 2019 roku zapowiedziana została premiera nowego teledysku muzyka. W obrazie do „Najnowszego klipu” zobaczymy wielu znanych aktorów. Teledysk jest już dostępny w sieci.

Dawid Podsiadło prezentuje „Najnowszy klip”. Premiera nowego teledysku

„Najnowszy klip” to kolejny utwór, którym Dawid Podsiadło promuje doskonale przyjętą płytę „Małomiasteczkowy”. Krążek odniósł ogromny sukces i zyskał status diamentowej płyty (sprzedano ponad 150 tysięcy egzemplarzy).

 Dawid Podsiadło zrobił błąd językowy w tekście swojego przeboju. O jaki hit chodzi?

W sieci opublikowano klip, w którym zobaczymy śmietankę polskich aktorów, między innymi Tomasza Kota, Maję Ostaszewską, Kasię Smutniak czy Łukasza Simlata. „Najnowszy klip” promuje film z ich udziałem. „(Nie)znajomi” opowiadać będzie historię grupy przyjaciół, którzy decydują się podczas kolacji ujawniać treści otrzymanych wiadomości oraz rozmawiać przez telefon w trybie głośnomówiącym. Ten z pozoru ciekawy eksperyment będzie miał poważne konsekwencje.

Dawid poinformował również, że widział film jeszcze przed premierą zaplanowaną na 27 września i był nim zachwycony. Dzień później, 28 września artysta wystąpi na PGE Narodowym razem z Taco Hemingwayem. Niestety, bilety na koncert zostały wyprzedane.

Zagłosuj

Jesteś fanem/fanką Dawida Podsiadły?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF