Zamknij

Dawid Podsiadło przerwał koncert w Warszawie. Zaapelował w sprawie zmian klimatu

Piotr Krajewski
30.09.2019 12:45
Dawid Podsiadło przerwał koncert w Warszawie zaapelował w sprawie zmian klimatu
fot. Youtube screen

Dawid Podsiadło wystąpił razem z Taco Hemingwayem na PGE Narodowym. W pewnym momencie artysta zdecydował się przerwać koncert w Warszawie i wygłosił apel w sprawie zmian klimatu. Podsiadło poprosił kilkadziesiąt tysięcy fanów o zainteresowanie się tym tematem.

Dawid Podsiadło przerwał koncert w Warszawie. Wygłosił ważny apel

Dawid Podsiadło przerwał koncert w Warszawie, który odbył się w sobotę na PGE Narodowym. 26-letni wokalista postanowił wykorzystać ten moment, aby wygłosić poruszający apel do ponad 50 tysięcy fanów. Spotkał się on z żywą reakcją publiczności i gromkimi brawami.

Na telebimach pojawiło się nagranie z Dawidem Podsiadło, w którym poruszył ogromny problem zmian klimatu i globalnego ocieplenia.

>>  Dawid Podsiadło nie jeździ komunikacją miejską w Warszawie. Zdradził, dlaczego

Zmiany klimatyczne są bezpośrednim wynikiem naszych działań, naszego przemysłu, nadprodukcji. I tak naprawdę jest to ostatni moment, żeby jakoś to spowolnić i być może jeszcze zatrzymać, choć niektórych zmian już nie cofniemy i nie przywrócimy do życia niektórych gatunków zwierząt — powiedział Dawid i dodał: Moja jedyna prośba do Was. Bądźcie świadomi tego, co się dzieje. Nie ignorujcie tego tematu, szukajcie informacji. Nasza aktywność teraz może mieć ogromne przełożenie na to, co się wydarzy w przyszłości. To może „być albo nie być” naszych wnuków, prawnuków.

RadioZET.pl/PK