Zamknij

Dawid Podsiadło sprzedawał w kiosku. Jest nagranie z akcji w centrum Warszawy! [WIDEO]

Redakcja
23.10.2018 16:46
Dawid Podsiadło
fot. Facebook (Dawid Podsiadło)

Dawid Podsiadło zaskoczył warszawiaków i otworzył kiosk w samym centrum Warszawy, gdzie osobiście sprzedawał m.in. swoją najnowszą płytę „Małomiasteczkowy”. Artystka opublikował właśnie wideo z piątkowej akcji pod Pałacem Kultury i Nauki.

W piątek mieszkańcy Warszawy mieli niespotykaną okazję skorzystać z usług kiosku, w którym sprzedawcą był sam Dawid Podsiadło. To część kampanii promocyjnej związanej z premierą trzeciej płyty „Małomiasteczkowy”.

Dawid Podsiadło z nową płytą „Małomiasteczkowy” w „Wieczorze z Radiem ZET”! [WIDEO]

Dawid Podsiadło opublikował wideo z całej akcji. Zielony kiosk stanął przed Pałacem Kultury i Nauki. Każdy chętny miał okazję kupić tam album „Małomiasteczkowy” i najpotrzebniejsze rzeczy oraz porozmawiać osobiście z artystą.

Czasami dochodzę do wniosku, że lepiej sprawdziłbym się w kiosku — napisał żartobliwie Podsiadło na Facebooku.

Dawid Podsiadło i nowa płyta Małomiasteczkowy

Nowa płyta Dawida Podsiadło ukazała się 19 października. Promują ją single „Małomiasteczkowy” i „Nie ma Fal”. Na trzecim albumie znalazło się dziesięć piosenek w języku polskim.

Zobacz także

Dawid Podsiadło jest autorem wszystkich tekstów. W warstwie lirycznej artysta porusza wiele tematów: od problemów z komunikacją w związku, przez ciemne strony sławy, po poszukiwanie w sobie siły i odwagi.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK