Zamknij

Dawid Podsiadło wielkim fanem Sanah. Jeden z jej utworów zaśpiewał na koncercie [WIDEO]

Piotr Krajewski
02.04.2020 14:38
Dawid Podsiadło wielkim fanem Sanah jeden z jej utworów zaśpiewał na koncercie wideo
fot. Instagram (Sanah), Artur Szczepanski/REPORTER/East News

„Szampan” Sanah to obecnie jedna z najchętniej słuchanych piosenek w Polsce. Popularność młodej wokalistki rośnie z dnia na dzień. Wielkim fanem jej twórczości jest także Dawid Podsiadło, którego zachwycił szczególnie inny utwór Sanah. Artysta zaśpiewał go nawet na jednym ze swoich koncertów.

Sanah — Cząstka: tym utworem zachwycił się Dawid Podsiadło

Sanah to nowe objawienie polskiej sceny muzycznej. Utwory młodej wokalistki robią furorę w internecie, a przebojowy singiel „Szampan” podbił także serca naszych słuchaczy, którzy licznie głosują na niego na Liście Przebojów Radia ZET.

Lista Przebojów Radia ZET: głosuj na "Szampan" Sanah

22-letnia piosenkarka staje się coraz popularniejsza. Okazuje się, że jej wielkim fanem jest również kolega z branży — Dawid Podsiadło. Znany wokalista szczególnie polubił jeden z jej pierwszych utworów zatytułowany „Cząstka”, który znalazł się na debiutanckiej EP-ce artystki „Ja na imię niewidzialna mam”. Piosenka spodobała mu się do tego stopnia, że postanowił podzielić się nią z publicznością. W trakcie koncertu podczas zeszłorocznej trasy koncertowej „Wielkomiejski Tour” Dawid Podsiadło zaśpiewał kawałek Sanah dla swoich fanów.

Informacja o tym dotarła do samej piosenkarki, która zdecydowała się w bardzo wyjątkowy sposób podziękować muzykowi za wsparcie. W 2019 roku stworzyła utwór „projekt nieznajomy nie kłamie”, który jest połączeniem piosenek „Project 19”, „Nieznajomy” i „Nie kłami” z repertuaru Dawida. 

Sanah — Królowa Dram. Kiedy premiera debiutanckiej płyty? [DATA]

Sanah wydaje debiutancką płytę „Królowa Dram”. Pierwszy album 22-letniej autorki hitu „Szampan” będzie miał swoją premierę 8 maja. Na „Królowej dram” znajdzie się łącznie 19 utworów (13 na CD1 i 6 na Bonus CD), w tym wspomniany już „Szampan” oraz znane piosenki „Siebie zapytasz”, „Proszę pana” i „Melodia”.

Co ciekawe, Sanah nie tylko śpiewa i komponuje. Jest również autorką tekstów. Miała już okazję pisać kawałki m.in. dla Roksany Węgiel czy Natalii Zastępy

Zagłosuj

Czy podoba Ci się muzyka Sanah?

Liczba głosów:

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET

RadioZET.pl/PK