Zamknij

Dawid Podsiadło wraca do koncertowania. Bilety na trasę "Leśna Muzyka" nadal dostępne

31.05.2021 09:46
Dawid Podsiadło
fot. Materiały prasowe/Sony Music Polska

Dawid Podsiadło wraca na trasę "Leśna Muzyka", którą przerwała pandemia koronawirusa. Bilety na koncerty znanego wokalisty nadal dostępne.

Dawid Podsiadło wraca do przerwanej pandemią trasy "Leśna Muzyka”. Pierwsze koncerty z cyklu odbędą się już w tym tygodniu. Muzyk wystąpi 2, 4 i 5 czerwca w warszawskiej hali COS Torwar.

Dawid Podsiadło wraca z trasą "Leśna Muzyka"

Trasa "Leśna Muzyka" jest pierwszą akustyczną w karierze Dawida Podsiadły. Utwory w nowych aranżacjach, które znamy z epki "Na żywo (akustycznie)” będzie można usłyszeć tylko podczas zapowiadanych koncertów. Projekt jest wyjątkową okazją do zobaczenia Dawida wraz z rozbudowanym zespołem.

Trasa „Leśna Muzyka” ruszyła w styczniu 2019 roku, jednak została przerwana ze względu na pandemiczne obostrzenia. Wznowione koncerty odbędą się w podziale na dwa wydarzenia. Każdego dnia artysta zagra najpierw o godzinie 17:30, potem o 20:30, żeby zgodnie z przepisami zapełnić jedynie połowę miejsc na widowni. Uczestników obowiązują maseczki, a organizator zadba o wszelkie środki bezpieczeństwa sanitarnego.

Dawid Podsiadło na trasie "Leśna Muzyka". Gdzie? Kiedy? Bilety

Dawid Podsiadło zagra wkrótce serię akustycznych koncertów pod hasłem "Leśna Muzyka". Oto lista miejsc, w których będziecie mogli zobaczyć artystę.

  • 2.06 - Warszawa, Torwar
  • 4.06 - Warszawa, Torwar
  • 5.06 - Warszawa, Torwar
  • 26.06 - Suwałki, Suwalski Ośrodek Kultury
  • 27.06 - Suwałki, Suwalski Ośrodek Kultury

Bilety na powyższe koncerty nadal są dostępne na stronie Ebilet. Każdego dnia Dawid wystąpi dwa razy. Ceny wejściówek rozpoczynają się od 99 złotych.