Zamknij

Dawid Podsiadło ma niespodziankę dla fanów. Wraca z koncertami i zapowiada nowy utwór

27.08.2020 09:45
Dawid Podsiadło
fot. KFP/REPORTER/East News

Dawid Podsiadło wraca do koncertowania. Od września artysta wyruszy w dalszą część trasy „Leśna Muzyka”, która będzie odbywać się z zachowaniem zasad bezpieczeństwa w czasie pandemii. Dawid Podsiadło ma dla swoich fanów niespodziankę. W trakcie „Leśnej Muzyki” usłyszą nową piosenkę wokalisty.

Dawid Podsiadło bije rekordy popularności swoją muzyką, a jego koncerty są jednymi z najważniejszych wydarzeń muzycznych w Polsce.

W związku z pandemią koronawirusa Dawid Podsiadło musiał przełożyć wiele koncertów. Artysta wraca do występowania od września wraz z trasą koncertową „Leśna Muzyka”. Na widzów zgromadzonych pod sceną czeka niespodzianka.

Dawid Podsiadło wraca z nową piosenką. Kiedy premiera?

Dawid Podsiadło opublikował ostatnio nowy wpis w mediach społecznościowych, w którym zawarł najważniejsze informacje dotyczące trasy „Leśna Muzyka”. Wokalista zapewnił swoich fanów, że w trakcie nadchodzących koncertów zostaną zorganizowane z zachowaniem zasad bezpieczeństwa.

Chcemy zapewnić wszystkim maksymalny komfort i bezpieczeństwo w trakcie naszych koncertów — napisał muzyk.

To jednak nie koniec ważnych informacji. Dawid Podsiadło zdradził, że w trakcie nadchodzących koncertów fani usłyszą zupełnie nowy utwór.

 Powoli zaczynamy nowe rzeczy, więc już na tej trasie spodziewajcie się nowej piosenki — czytamy we wpisie.

Data premiery i tytuł nowej piosenki Dawida Podsiadły pozostają tajemnicą. Nie wiadomo też, czy artysta zaprezentuje premierowy utwór już podczas pierwszego koncertu, czy dopiero w dalszej części trasy koncertowej.

Koncerty Dawida Podsiadło w 2020 roku. Trasa Leśna Muzyka powraca

„Leśna Muzyka” to akustyczna trasa koncertowa Dawida Podsiadły, która rozpoczęła się na początku 2020 roku. Tournée jednak przerwano przez pandemię koronawirusa, a wszystkie zaplanowane na marzec, kwiecień i maj koncerty przełożono.

Koncerty Dawida Podsiadły zostaną wznowione już od 1 września, kiedy artysta wystąpi we Wrocławiu. W kolejnych tygodniach odbędą się także występy m.in. w Białymstoku, Łodzi, Poznaniu, Bydgoszczy czy Krakowie. Finał trasy w Warszawie zaplanowano na grudzień.

Trasa „Leśna Muzyka” to pierwsze w pełni akustyczne tournée w karierze Dawida Podsiadły. W trakcie koncertów widzowie mogą liczyć na specjalne aranżacje piosenek. Poniżej możecie zobaczyć wideo z zapisem wspomnień z pierwszych koncertów „Leśnej Muzyki” i nową wersją przeboju „Najnowszy klip”.

 Ten film to zapis wspomnień z kilku koncertów, które zagraliśmy w ramach "Leśnej Muzyki" na początku 2020 roku, na chwilę przed wybuchem epidemii i koniecznością przełożenia pozostałej części trasy (…) Spędziliśmy długie miesiące przygotowując wszystkie elementy, od zupełnie nowych aranżacji z udziałem nowych muzyków w naszym zespole, przez projekty scenograficzne, oświetleniowe czy produkcję dźwięku — napisał Dawid.