Zamknij

Dawid Podsiadło wydaje reedycję płyty "Małomiasteczkowy". Kiedy premiera?

Piotr Krajewski
30.10.2019 10:49
Dawid Podsiadło wydaje reedycję płyty Małomiasteczkowy kiedy premiera albumu
fot. mat. prasowe

Dawid Podsiadło szykuje wyjątkowy prezent dla wszystkich fanów. Z okazji pierwszej rocznicy wydania albumu „Małomiasteczkowy” artysta zapowiedział, że już wkrótce wyda jego rozszerzoną wersję. Kiedy premiera reedycji płyty „Małomiasteczkowy”? Dawid Podsiadło zdradził szczegóły.

Dawid Podsiadło: reedycja płyty Małomiasteczkowy. Kiedy premiera?

Dawid Podsiadło zapowiedział, że już wkrótce pojawi się w sklepach reedycja jego hitowej płyty „Miałomiasteczkowy”, od wydania której minął właśnie rok. Wokalista zdradził, iż premiera wersji specjalnej albumu „Re:Małomiasteczkowy” odbędzie się pod koniec listopada.

>> Dawid Podsiadło w 2009 roku. Tak zaczynał swoją wielką karierę [WIDEO] 

Na reedycji ostatniej płyty Dawida Podsiadło znajdą się nie tylko dobrze już znane utwory z podstawowej wersji krążka, ale także dodatkowe materiały — remiksy piosenek i wyjątkowe akustyczne wersje nagrane podczas sesji w Tatrach. Niektórymi z nich artysta zdążył się już pochwalić w internecie, m.in. „Matyldą” i „Najnowszym klipem”.

Jeśli ktoś nie miał okazji przez rok zaopatrzyć się w ten krążek, reedycja to wspaniały moment, żeby zaprzyjaźnić się z płytą, lub wysłuchać uprzejmie w streamingu. Ze swojej strony życzę albumowi dużo zdrowia i pomyślności z okazji urodzin. To był szalony rok — napisał Dawid Podsiadło.

Z okazji pierwszych urodzin albumu w sklepach pojawił się także winyl "Małomiasteczkowy".

Niesamowity sukces albumu „Małomiasteczkowy” Dawida Podsiadło

Płyta „Małomiasteczkowy” Dawida Podsiadło osiągnęła niesamowity sukces komercyjny. Wydany w październiku 2018 roku album zdążył pokryć się diamentem. Oznacza to, że rozszedł się w ponad 150 tysiącach egzemplarzy, co w dzisiejszych czasach jest kapitalnym wynikiem. Krążek otrzymał również prestiżowego Fryderyka.

Na listach przebojów świetnie radziły sobie także wszystkie single z albumu „Małomiasteczkowy”. Piosenka tytułowa oraz utwory „Nie ma fal”, „Trofea” i „Najnowszy klip” biły rekordy popularności w rozgłośniach radiowych i internecie.

RadioZET.pl/PK