Zamknij

Dawid Podsiadło wystawił swój Małomiasteczkowy Kiosk na aukcję WOŚP 2019!

Redakcja
08.01.2019 11:48
Dawid Podsiadło
fot. Youtube (Dawid Podsiadło)

Dawid Podsiadło wystawił na aukcję WOŚP 2019 słynny Małomiasteczkowy Kiosk, który można było podziwiać chociażby w samym centrum Warszawy, gdzie artysta sprzedawał swoją nową płytę. Zieloną budkę można już licytować. Na ten moment kiosk jest warty ponad tysiąc złotych.

WOŚP 2019: Małomiasteczkowy Kiosk Dawida Podsiadło wystawiony na aukcję

Dawid Podsiadło postanowił wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy 2019 i przekazał na aukcję 27. Finału WOŚP swój słynny Małomiasteczkowy Kiosk.

Zielona budka, na której widnieją napisy „muzyka”, „prasa”, „bilety”, „Podsiadło”, trafiła już na licytację. Obecna cena kiosku wynosi nieco ponad tysiąc złotych.

To jest Małomiasteczkowy Kiosk. Mogliście mnie widzieć w nim jak sprzedawałem draże Korsarze pod Pałacem Kultury i Nauki oraz na Małomiasteczkowej Trasie. Teraz możesz go kupić – tak, mam na myśli kiosk. Oczywiście z dostawą, bo wiadomo, że nie damy rady Ci go wysłać. Zwycięzcy aukcji kiosk dostarczę osobiście, i nawet coś w nim sprzedam — napisał Dawid Podsiadło na oficjalnej stronie licytacji WOŚP 2019 i dodał: — Nie dostarczamy kiosku do mieszkań i przyczep kempingowych. Musisz mieć do dyspozycji kawałek miejsca (ziemi, placu, działki), w którym możemy go ustawić takim specjalnym dźwigiem.

W październiku Dawid Podsiadło zaskoczył warszawiaków i otworzył kiosk w samym centrum Warszawy, gdzie osobiście sprzedawał m.in. swoją najnowszą płytę „Małomiasteczkowy”. Zielony kiosk stanął przed Pałacem Kultury i Nauki. Każdy chętny miał okazję kupić tam nowy album i najpotrzebniejsze rzeczy oraz porozmawiać osobiście z Dawidem.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK