Zamknij

De Mono i nowy singiel „Prosto w serce”. Czwartkowa premiera w Radiu ZET

Piotr Krajewski
18.07.2019 13:04
De Mono Prosto w serce nowy singiel premiera w Radiu ZET
fot. mat. prasowe

De Mono wróciło z nową piosenką zatytułowaną „Prosto w serce”. To pierwszy singiel promujący zbliżającą się nową płytę zespołu. Premiera utworu na antenie Radia ZET odbyła się w czwartek po godz. 11:00 w programie „Siła Muzyki”.

„Nie uwolnisz się ode mnie już, nigdy więcej!” — tak brzmi refren nowego utworu zespołu De Mono pod wodzą Andrzeja Krzywego. Piosenka zatytułowana „Prosto w serce” jest pierwszym singlem zapowiadającym kolejny album i powrót grupy w wielkim stylu na listy przebojów.

Kompozycja wieloletniego gitarzysty zespołu Tomka Banasia do słów Wojtka Byrskiego trafia w gusta dotychczasowych jak i stale przybywających fanów De Mono. Barwy głosu Andrzeja Krzywego nie można pomylić z żadnym innym, a zespół w najnowszej odsłonie prezentuje nowe brzmienie potwierdzając tym samym, że jest wciąż w ścisłej czołówce polskich zespołów pop-rockowych.

"Długo trwały poszukiwania piosenki o takiej dynamice, przebojowości i temperamencie" —mówi lider zespołu Andrzej Krzywy i dodaje: "Kompozycja jest lekka i niezwykle melodyjna, a genialny tekst Wojtka Byrskiego z przekazem miłości podkreśla walory utworu. Mam nadzieję, że ta piosenka, skradnie serca wielu słuchaczy”.

W internecie można obejrzeć także wideoklip promujący nowy singiel, którego pomysłodawcą i reżyserem jest Paweł Łukomski. Teledysk oparty jest na technice realizacji obrazu z góry, gdzie kamera stała się „okiem Boga”. Niewątpliwie klip jest nowatorski i znakomicie podkreśla klimat piosenki. Niezawodne De Mono kolejny raz trafia „Prosto w serce” łącząc swoją muzyką kilka pokoleń słuchaczy.

Wraz z nowym singlem i zbliżającą się płytą zespół postawił na odświeżenie komunikacji wizualnej. Zerwanie z dotychczasowym, funkcjonującym przez wiele lat logo to dość odważny krok, ale świadczący o tym, że zespół podąża za trendami i idzie z duchem czasu.

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK