Zamknij

Demi Lovato i singiel „Sober”. Piosenkarka wróciła do picia?

Redakcja
22.06.2018 13:27
Demi Lovato
fot. www.instagram.com/ddlovato/

Demi Lovato opublikowała niespodziewanie nowy singiel zatytułowany „Sober”. W piosence artystka sugeruje, że wróciła do picia alkoholu po sześciu latach życia w trzeźwości. W trakcie kariery była już gwiazda Disneya zmagała się z wieloma problemami, m.in. zmagała się z zaburzeniami odżywiania oraz nadużywała alkoholu i narkotyków.

Demi Lovato wróciła do picia? Nowa piosenka Sober

Demi Lovato zaprezentowała niespodziewanie singiel „Sober”. Wygląda na to, że artystka znów zmaga się z poważnymi problemami. W nowej piosence szczerze opowiada o swoim powrocie do picia alkoholu. Przypomnijmy, że w marcu tego roku była gwiazda Disneya publicznie świętowała sześć lat życia w trzeźwości. 

Moja prawda — napisała Demi Lovato w mediach społecznościowych, kiedy opublikowała „Sober”.

W nowym utworze Amerykanka przeprasza m.in. swoich rodziców i fanów.

Chcę być wzorem do naśladowania, ale jestem tylko człowiekiem — śpiewa piosenkarka.

Demi Lovato słynie z tego, że głośno mówi o swoich problemach. W trakcie kariery artystka miała wiele poważnych kłopotów zdrowotnych. Przyznała się do choroby dwubiegunowej, okaleczania czy zaburzeń odżywiania. W jednym z wywiadów zdradziła także, iż po raz pierwszy myślała o samobójstwie w wieku 7 lat. Nadużywała również alkoholu i narkotyków. Po długich zmaganiach z problemami Demi Lovato aktywnie zaangażowała się w działalność charytatywną na rzecz chorych osób.

Demi Lovato to nie tylko piosenkarka. 25-latka dała się również poznać jako gwiazda disneyowskich produkcji. Zagrała główną rolę m.in. w serialu „Słoneczna Sonny” i filmie „Camp Rock”. Artystka miała także okazję być jurorem w amerykańskiej edycji programu „The X Factor”.

We wrześniu 2017 roku wydała swój szósty już album „Tell Me You Love Me”, który promował m.in. hitowy singiel „Sorry Not Sorry”.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK