Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Jak radzi sobie Demi Lovato na odwyku? Siostra zdradza szczegóły!

03.10.2018 12:00

Demi Lovato przebywa obecnie w zamkniętym ośrodku, gdzie poddała się leczeniu odwykowemu. Pod koniec lipca piosenkarka przedawkowała narkotyki i niemal zmarła. W jednym z ostatnich wywiadów jej siostra — aktorka Madison De La Garza — zdradziła nieco więcej szczegółów na temat obecnego stanu zdrowia Demi Lovato.

Demi Lovato fot. Instagram (Demi Lovato)

Demi Lovato: aktualny stan zdrowia. Siostra zdradza szczegóły

Od przedawkowania narkotyków przez Demi Lovato minęły ponad dwa miesiące. Artystka przebywa obecnie na odwyku. Zniknęła z życia publicznego, nie korzysta także z mediów społecznościowych. Nic więc dziwnego, że wielu fanów próbuje dowiedzieć się czegoś na temat jej aktualnego stanu zdrowia.

ZOBACZ TEŻ: Pierwsze zdjęcia Demi Lovato po przedawkowaniu narkotyków! [FOTO]

Nieco więcej informacji zdecydowała się zdradzić Madison De La Garza, 16-letnia siostra Demi Lovato. W jednym z ostatnich wywiadów wyznała, że piosenkarka wraca do zdrowia i jest z nią dużo lepiej. Przyznała również, iż ostatnie tygodnie były dla jej rodziny niezwykle trudne.

Demi radzi sobie bardzo dobrze. Bardzo ciężko pracuje, aby wrócić do trzeźwości. Jesteśmy z niej strasznie dumni. To był szalony czas dla naszej rodziny. Działo się bardzo wiele. Przeszliśmy jednak przez to wspólnie i za każdym razem, kiedy doświadczamy czegoś takiego, stajemy się sto razy silniejsi. Jesteśmy wdzięczni za wszystko, nawet za małe rzeczy — mówi Madison.

Siostra przyznała, że po wyjściu z odwyku zabierze Demi Lovato na jej ulubiony mrożony jogurt.

ZOBACZ TEŻ: Tak wyglądała Demi Lovato w trakcie bulimii. SZOKUJĄCE ZDJĘCIE!

24 lipca Demi Lovato miała zażyć oksykodon zmieszany z zabójczym fentanylem. 26-letnią artystkę uratowali sanitariusze, którzy podali nieprzytomnej Amerykance Narcan — lek dla ofiar zatrucia substancjami opioidowymi. Następnie piosenkarka trafiła na kilkanaście dni do szpitala, gdzie dochodziła do zdrowia.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/instyle.com/PK

Oceń