Zamknij

Jak radzi sobie Demi Lovato na odwyku? Siostra zdradza szczegóły!

Redakcja
03.10.2018 12:00
Demi Lovato
fot. Instagram (Demi Lovato)

Demi Lovato przebywa obecnie w zamkniętym ośrodku, gdzie poddała się leczeniu odwykowemu. Pod koniec lipca piosenkarka przedawkowała narkotyki i niemal zmarła. W jednym z ostatnich wywiadów jej siostra — aktorka Madison De La Garza — zdradziła nieco więcej szczegółów na temat obecnego stanu zdrowia Demi Lovato.

Demi Lovato: aktualny stan zdrowia. Siostra zdradza szczegóły

Od przedawkowania narkotyków przez Demi Lovato minęły ponad dwa miesiące. Artystka przebywa obecnie na odwyku. Zniknęła z życia publicznego, nie korzysta także z mediów społecznościowych. Nic więc dziwnego, że wielu fanów próbuje dowiedzieć się czegoś na temat jej aktualnego stanu zdrowia.

ZOBACZ TEŻ: Pierwsze zdjęcia Demi Lovato po przedawkowaniu narkotyków! [FOTO]

Nieco więcej informacji zdecydowała się zdradzić Madison De La Garza, 16-letnia siostra Demi Lovato. W jednym z ostatnich wywiadów wyznała, że piosenkarka wraca do zdrowia i jest z nią dużo lepiej. Przyznała również, iż ostatnie tygodnie były dla jej rodziny niezwykle trudne.

Demi radzi sobie bardzo dobrze. Bardzo ciężko pracuje, aby wrócić do trzeźwości. Jesteśmy z niej strasznie dumni. To był szalony czas dla naszej rodziny. Działo się bardzo wiele. Przeszliśmy jednak przez to wspólnie i za każdym razem, kiedy doświadczamy czegoś takiego, stajemy się sto razy silniejsi. Jesteśmy wdzięczni za wszystko, nawet za małe rzeczy — mówi Madison.

Siostra przyznała, że po wyjściu z odwyku zabierze Demi Lovato na jej ulubiony mrożony jogurt.

ZOBACZ TEŻ: Tak wyglądała Demi Lovato w trakcie bulimii. SZOKUJĄCE ZDJĘCIE!

24 lipca Demi Lovato miała zażyć oksykodon zmieszany z zabójczym fentanylem. 26-letnią artystkę uratowali sanitariusze, którzy podali nieprzytomnej Amerykance Narcan — lek dla ofiar zatrucia substancjami opioidowymi. Następnie piosenkarka trafiła na kilkanaście dni do szpitala, gdzie dochodziła do zdrowia.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/instyle.com/PK