Zamknij

Demi Lovato atakuje Trumpa przed wyborami. Śpiewa w nowej piosence: "Ludzie umierają"

15.10.2020 10:16
Demi Lovato
fot. mat. prasowe

Demi Lovato nagrała piosenkę „Commander in Chief”, w której zaatakowała Donalda Trumpa i jego dotychczasową politykę. Swoim nowym utworem piosenkarka zachęca fanów do głosowania w wyborach prezydenckich w USA.

Demi Lovato zaangażowała się politycznie w związku z wyborami prezydenckimi w USA, które zaplanowano na 3 listopada. Zmierzą się w nich Joe Biden i ubiegający się o reelekcję Donald Trump.

W nowym singlu „Commander in Chief” Demi Lovato wprost atakuje Donalda Trumpa i zachęca fanów do głosowania w wyborach.

Sondaż CBS: Biden wygrywa z Trumpem w Michigan

Demi Lovato atakuje Donalda Trumpa w nowej piosence „Commander in Chief”

Demi Lovato wydała nowy utwór „Commander in Chief”, który stworzyła we współpracy z Julią Michaels, Justinem Tranterem, Erenem Cannatą i FINNEASEM, bratem Billie Eilish.

Za sprawą piosenki 28-letnia artystka chce zmobilizować niezdecydowanych wyborców do głosowania. W nowym singlu odważnie atakuje Donalda Trumpa, śpiewając, że cały kraj pogrążył się w kryzysie, a ludzie umierają.

Demi Lovato padła ofiarą hakerów. Jej nagie zdjęcia wyciekły do internetu

Zostaliśmy nauczeni za młodu, że gdy będziemy walczyć o to, co słuszne, sprawiedliwość nie zadziała wybiórczo. Nie poddamy się, będziemy obstawać przy swoim, wyjdziemy na ulice, kiedy ty się zabunkrujesz. Głośno i dumnie, będziemy wierzyć. Będziemy wciąż klękać, dopóki ty będziesz u władzy

BRZMI TEKST PIOSENKI

Demi Lovato zaprezentowała „Commander in Chief” na żywo podczas gali Billboard Music Awards 2020, która odbyła się 14 października. Do internetu trafił także oficjalny teledysk.

Kariera Demi Lovato. Największe hity piosenkarki

Demi Lovato debiutowała albumem „Don’t Forget” w 2008 roku i do tej pory wydała pięć płyt, w tym „Tell Me You Love Me” z 2017 roku z wiralowym hitem „Sorry Not Sorry”. Jej inne wielkie przeboje to między innymi „Cool for the Summer” i „Heart Attack”.

Artystka ma na koncie wiele prestiżowych nagród i wyróżnień, w tym MTV VMA, pięć People’s Choice Awards, ALMA, Latin American Music Award, GLAAD Vanguard Award oraz dwie nominacje do Grammy, cztery do Billboard Music Awards i trzy do nagrody BRIT.

Demi Lovato rozstała się z narzeczonym. Zerwali zaręczyny po dwóch miesiącach

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK