Zamknij

Demi Lovato zaręczyła się z aktorem Maxem Ehrichem. Pokazała pierścionek [FOTO]

23.07.2020 10:24
Demi Lovato Max Ehrich
fot. Instagram

Demi Lovato zaręczyła się z chłopakiem po kilku miesiącach związku. Jej narzeczonym jest amerykański aktor i wokalista Max Ehrich. Demi Lovato pochwaliła się nowiną w mediach społecznościowych. Pokazała fanom pierścionek zaręczynowy.

Demi Lovato i Max Ehrich zaręczyli się po zaledwie pięciu miesiącach związku. Piosenkarka pochwaliła się radosną nowiną w mediach społecznościowych, gdzie opublikowała kilka wspólnych zdjęć z ukochanym i napisała długi wpis.

Nie mogło również zabraknąć zdjęć pierścionka zaręczynowego, którymi Demi Lovato natychmiast pochwaliła się na swoim Instagramie.

Demi Lovato padła ofiarą hakerów. Jej nagie zdjęcia wyciekły do internetu

Demi Lovato i Max Ehrich zaręczyli się. Kim jest jej narzeczony?

Demi Lovato zaręczyła się z Maxem Ehrichem. Narzeczony artystki to hollywoodzki aktor i wokalista. Występował  w wielu znanych filmach i serialach, m.in. „High School Musical 3”, „Brzydula Betty”, „Pod kopułą” czy „Taniec rządzi”. W 2019 roku pojawił się w filmie Netflixa „Chodzenie, jazda, rodeo”. Był czterokrotnie nominowany do słynnej nagrody Daytime Emmy Award.

Zakochana para zaręczyła się na plaży w Malibu. Na uroczych zdjęciach ciężko nie zauważyć dużego pierścionka zaręczynowego, który Demi Lovato przyjęła podczas oświadczyn nad oceanem.

W najnowszym wpisie Demi Lovato nie ukrywa radości i ogromnego uczucia, jakim darzy Maxa Ehricha: „Wiedziałam, że cię kocham od momentu, kiedy tylko cię poznałam. To jest coś, czego nie potrafię opisać nikomu, kto nie doświadczył tego na własnej skórze (…) Jestem zachwycona, że mogę rozpocząć z Tobą wspólne życie i tworzenie rodziny”.