Zamknij

Co przedawkowała Demi Lovato? Pojawiły się nowe informacje!

Redakcja
14.08.2018 12:51
Demi Lovato
fot. www.instagram.com/ddlovato/

Demi Lovato przedawkowała narkotyki pod koniec lipca. Portal „TMZ.com” dotarł do informacji na temat środka, który piosenkarka zażyła. Miał być to bardzo silny lek przeciwbólowy oksykodon zmieszany z niezwykle niebezpiecznym fentanylem.

Demi Lovato: co przedawkowała piosenkarka?

Przedawkowanie Demi Lovato zszokowało wiele osób. Pojawiły się właśnie nowe informacje na temat środka, który niemal zabił 25-letnią piosenkarkę.

Amerykański portal „TMZ.com” ujawnił szczegóły przedawkowania, do którego doszło 24 lipca. Około godz. 4:00 rano Demi Lovato miała wysłać wiadomość do dilera z prośbą o dostarczenie narkotyków do jej domu na terenie Hollywood. Wcześniej piosenkarka świętowała w barze urodziny jednej ze swoich znajomych.

ZOBACZ TEŻ: Tak wyglądała Demi Lovato w trakcie bulimii. SZOKUJĄCE ZDJĘCIE!

Zgodnie z prośbą diler pojawił się w posiadłości Demi Lovato. Jak informuje „TMZ.com”, dostarczył artystce oksykodon, bardzo silny lek przeciwbólowy z grupy opiodiów. Okazało się, że miał być on zmieszany z zabójczym fentanylem. To jeden z najniebezpieczniejszych środków przeciwbólowych oraz anestezjologicznych dostępnych na rynku. Silnie uzależnia, działa niemal zaraz po podaniu, jest o wiele mocniejszy od morfiny i można go bardzo łatwo przedawkować. Przypomnijmy, że to właśnie fentanyl przyczynił się m.in. do śmierci Prince’a.

Amerykański portal twierdzi także, że diler, z którego usług korzystała od kwietnia Demi Lovato, importował skażone i niebezpieczne mieszanki narkotyków z Meksyku. 24 lipca para miała razem zażyć środek odurzający. Niedługo później handlarz uciekł z posiadłości, kiedy zauważył, że piosenkarka jest w złym stanie i ciężko oddycha.

Przed godz. 12:00 czasu lokalnego Demi Lovato została znaleziona nieprzytomna w swoim łóżku. Wezwani na miejsce ratownicy medyczni podali Amerykance Narcan — lek podawany ofiarom zatrucia substancjami opioidowymi. Następnie 25-latka trafiła do szpitala, gdzie spędziła kilkanaście dni. Obecnie przebywa na odwyku.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/tmz.com/PK