Zamknij

Szokujące wyznanie Demi Lovato. Gwiazda myślała o samobójstwie w wieku 7 lat

Redakcja
21.03.2018 14:34
Demi Lovato
fot. Youtube (The Dr. Phil Show)

Demi Lovato po raz kolejny zdecydowała się opowiedzieć o swoich problemach. Od najmłodszych lat była gwiazda Disneya zmagała się m.in. z zaburzeniami odżywiania i depresją. W najnowszym wywiadzie przyznała, że po raz pierwszy pomyślała o samobójstwie, będąc w wieku 7 lat.

Demi Lovato myślała o samobójstwie w wieku 7 lat

W wywiadzie dla programu telewizyjnego „Dr. Phil” Demi Lovato opowiedziała o swoich kłopotach psychicznych, depresji, alkoholizmie i poważnych problemach z odżywianiem. Artystka walczyła m.in. z bulimią. W trakcie rozmowy poruszono także temat myśli samobójczych.

— Pierwszy raz miałam myśli samobójcze w wieku 7 lat. Byłam wtedy zafascynowana śmiercią. Doświadczyłam rzeczy, o których nigdy nie mówiłam i nie wiem, czy kiedykolwiek opowiem. Będąc 7-latką, wiedziałam, że jeśli odbiorę sobie życie, ból ustąpi. Takie myśli wracały, kiedy byłam dręczona w szkole. Wracały też kilkukrotnie, gdy zmagałam się z depresją i dwubiegunowością. W końcu zaczęłam się ciąć — powiedziała Demi Lovato.

W wieku 12 lat artystka była dręczona, wyzywana i wyśmiewana przez dzieci ze szkoły. Przyznała, że jej dręczyciele stworzyli nawet petycję, w której nakłaniali Lovato do popełnienia samobójstwa. Była gwiazda Disneya zdradziła, iż już jako nastolatka szukała ukojenia w alkoholu.

Demi Lovato potwierdziła również, że po dziś dzień zmaga się z zaburzeniami odżywiania. Udało się jej jednak pokonać uzależnienie od alkoholu. Niedawno wyznała, że nie pije już od 6 lat.

Po długich zmaganiach z problemami amerykańska artysta aktywnie zaangażowała się w działalność charytatywną na rzecz chorych osób.

RadioZET.pl/eonline.com/PK