Zamknij

Demi Lovato nadal na odwyku. Jej matka zdradza szczegóły pobytu w ośrodku

Redakcja
31.10.2018 10:57
Demi Lovato
fot. Instagram (Demi Lovato)

Od sierpnia Demi Lovato przebywa na odwyku, gdzie trafiła po niemal tragicznym w skutkach przedawkowaniu narkotyków. W jednym z najnowszych wywiadów jej matka Dianna De La Garza opowiedziała, jak piosenkarka radzi sobie w zamkniętym ośrodku leczenia uzależnień.

Demi Lovato na odwyku. Matka piosenkarki zdradza szczegóły

Demi Lovato przedawkowała narkotyki pod koniec lipca. Po kilkunastu dniach w szpitalu artystka trafiła na odwyk, gdzie przebywa do tej pory.

Jej matka Dianna De La Garza udzieliła ostatnio wywiadu, w którym zdradziła nieco więcej szczegółów na temat pobytu córki w ośrodku i jej walki z uzależnieniem. Potwierdziła, że Demi Lovato jest trzeźwa od 90 dni.

ZOBACZ TEŻ: Tak wyglądała Demi Lovato w trakcie bulimii. SZOKUJĄCE ZDJĘCIE!

Nie mogłabym być bardziej wdzięczna i dumna z niej, ponieważ uzależnienie to choroba. To wymaga wysiłku. Nie jest łatwo, nie ma drogi na skróty — stwierdziła matka Demi Lovato.

De La Garza opowiedziała także o momencie, kiedy dowiedziała się o tragicznym przedawkowaniu córki. Miała świadomość, że 26-latka znów zaczęła pić, ale nie zdawała sobie sprawy ze skali problemu, ponieważ nie mieszka z nią na co dzień.

Patrzyłam w telefon i zobaczyłam wszystkie wiadomości, które otrzymałam. Jedna z nich brzmiała „widziałem informację na TMZ, bardzo mi przykro”. Bałam się zerknąć w telefon — powiedziała kobieta i przyznała, że pomyślała, iż Demi zginęła w wypadku samochodowym.

Portal „Entertainment Tonight” informuje, że Demi Lovato planuje pozostać na odwyku na pewno do końca 2018 roku. Artystka zdaje sobie sprawę z powagi sytuacji i jest bardzo skupiona na powrocie do trzeźwości.

24 lipca Demi Lovato miała zażyć oksykodon zmieszany z zabójczym fentanylem. 26-letnią artystkę uratowali sanitariusze, którzy podali nieprzytomnej Amerykance Narcan — lek dla ofiar zatrucia substancjami opioidowymi. Następnie piosenkarka trafiła do szpitala, gdzie dochodziła do zdrowia.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/teenvogue.com,etonline.com/PK