Zamknij

Demi Lovato nadal w szpitalu. Są komplikacje po przedawkowaniu narkotyków

Redakcja
31.07.2018 12:06
Demi Lovato
fot. www.instagram.com/ddlovato/

Demi Lovato przedawkowała narkotyki niemal tydzień temu. Artystka trafiła do szpitala w Los Angeles, gdzie przebywa do tej pory. Jak informuje amerykański portal „TMZ.com”, u 25-latki pojawiły się komplikacje.

Demi Lovato w szpitalu. Komplikacje po przedawkowaniu narkotyków

Demi Lovato nadal przebywa w szpitalu po przedawkowaniu narkotyków, do którego doszło we wtorek, 24 lipca. Artystka została znaleziona nieprzytomna we własnym domu.

ZOBACZ TEŻ: Tak wyglądała Demi Lovato w trakcie bulimii. SZOKUJĄCE ZDJĘCIE!

Okazuje się, że u piosenkarki pojawiły się komplikacje. Portal „TMZ.com” informuje, że stan Demi Lovato nie jest najlepszy. 25-latka zmaga się m.in. z ogromnymi nudnościami i wysoką gorączką. Nie wiadomo, kiedy będzie mogła opuścić placówkę. Według amerykańskich mediów po przebytym leczeniu szpitalnym rodzina zamierza przekonać artystkę do poddania się natychmiastowej terapii odwykowej.

Demi Lovato przedawkowała narkotyki

Przypomnijmy, że Demi Lovato przedawkowała narkotyki po wielogodzinnej imprezie w jej posiadłości. Ratownicy medyczni podali nieprzytomnej Amerykance Narcan — lek podawany ofiarom zatrucia substancjami opioidowymi.

W czerwcu Demi Lovato wydała niespodziewanie singiel „Sober”, w którym otwarcie przyznała, że znów ma poważne problemy. W przeszłości artystka zmagała się z alkoholizmem i uzależnieniem od narkotyków. Przyznała się też do choroby dwubiegunowej, okaleczania czy zaburzeń odżywiania.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/tmz.com/PK