Zamknij

Demi Lovato jest nie do poznania. Ścięła włosy i została blondynką [FOTO]

19.11.2020 12:30
Demi Lovato
fot. Rex Features/East News

Demi Lovato przeszła niesamowitą metamorfozą, po której jest wręcz nie do poznania. 28-letnia piosenkarka drastycznie zmieniła fryzurę – obcięła i pofarbowała włosy na zupełnie nowy kolor.

Demi Lovato słynie z tego, że lubi eksperymentować w salonie fryzjerskim. W ostatnim czasie artystka przyzwyczaiła fanów do swoich długich, ciemnych włosów.

Nadszedł jednak czas na zaskakującą zmianę wizerunku. Demi Lovato pochwaliła się zupełnie nową fryzurą. Piosenkarka nie tylko mocno ścięła włosy, ale także zaprezentowała się w innym kolorze. Amerykanka została blondynką!

Demi Lovato atakuje Trumpa przed wyborami. Śpiewa w nowej piosence: "Ludzie umierają"

Demi Lovato w nowej fryzurze. Mocno ścięła włosy i została blondynką

Demi Lovato przeszła wielką metamorfozę. Wokalistka postawiła na nową, krótką blond fryzurę w bardzo rockowym stylu.

Niespodziewana metamorfoza Demi Lovato natychmiast wywołała ogromne poruszenie w mediach społecznościowych. Piosenkarka pochwaliła się nowymi zdjęciami, na które zareagowało mnóstwo gwiazd, m.in. Lucy Hale, aktorka znana z serialu „Słodkie kłamstewka”.

O mój Boże — napisała zachwycona aktorka.

Demi Lovato rozstała się z narzeczonym

We wrześniu Demi Lovato poinformowała, że rozstała się ze swoim narzeczonym – aktorem Maxem Ehrichem, znanym z ról w „High School Musical 3”, „Taniec rządzi” czy „Brzydula Betty”.

Wokalistka zdecydowała się zerwać zaręczyny zaledwie po dwóch miesiącach. Demi Lovato i Max Ehrich zaczęli spotykać się w lutym 2020 roku.