Zamknij

Demi Lovato wróciła na Instagram. Opublikowała pierwsze zdjęcie po odwyku! [FOTO]

Redakcja
07.11.2018 13:02
Demi Lovato
fot. instagram.com/ddlovato/

Demi Lovato wraca do mediów społecznościowych po przedawkowaniu narkotyków. 26-letnia piosenkarka opublikowała pierwsze zdjęcie po wyjściu z kilkumiesięcznego odwyku. Wzięła udział w wyborach do Kongresu USA.

Demi Lovato wróciła na Instagram. Pierwsze zdjęcie po odwyku

Demi Lovato wraca do zdrowia po przedawkowaniu narkotyków. Pomógł jej w tym kilkumiesięczny pobyt na odwyku, gdzie artystka została poddana terapii. Niedawno informowaliśmy, że piosenkarka została wypisana do domu.

Gwiazda powoli wraca do życia publicznego i wznawia aktywność w mediach społecznościowych. We wtorek zdecydowała się opublikować swoje pierwsze zdjęcie od lipca. Fotografia pochodzi z lokalu wyborczego. Lovato wzięła udział w wyborach do Kongresu Stanów Zjednoczonych.

ZOBACZ TEŻ: Demi Lovato opuściła odwyk. Są pierwsze zdjęcia piosenkarki! [FOTO]

Jestem bardzo wdzięczna, że jestem w domu i mogę zagłosować. Jeden głos może zrobić różnicę, więc upewnijcie się, iż wasz głos jest słyszalny — napisała Demi Lovato.

Miliony internautów jest zachwyconych zdjęciem. Chwalą piosenkarkę za zdrowy wygląd oraz cieszą się, że jest uśmiechnięta i szczęśliwa.

Przypomnijmy, że Demi Lovato przedawkowała narkotyki 24 lipca. Artystka zażyła oksykodon, który był zmieszany z bardzo niebezpiecznym fentanylem. W ostatniej chwili uratowali ją sanitariusze, podając lek dla ofiar zatrucia substancjami opioidowymi. Później trafiła do szpitala i na kilkumiesięczny odwyk.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK