Zamknij

Ostatni koncert Demi Lovato przed przedawkowaniem. Nie pamiętała tekstów [WIDEO]

Redakcja
27.07.2018 16:50
Demi Lovato
fot. imageSPACE/REX/Shutterstock/EAST NEWS

We wtorek Demi Lovato przedawkowała narkotyki i trafiła do szpitala. Jeszcze w niedzielę 25-letnia piosenkarka zagrała koncert w kalifornijskim Paso Robles. W trakcie występu artystka zapomniała m.in. fragmentu tekstu piosenki „Sober”, w której przyznaje się, że znów ma problemy. Wielu internautów twierdzi, że już podczas koncertu Demi Lovato mogła być pod wpływem środków odurzających.

Demi Lovato: tak wyglądał ostatni koncert przed przedawkowaniem narkotyków

Przedawkowanie narkotyków przez Demi Lovato to jeden z najbardziej szokujących momentów w branży muzycznej w ciągu ostatnich lat. Po tragicznym zdarzeniu artystka trafiła do szpitala w Los Angeles.

ZOBACZ TEŻ: Demi Lovato przedawkowała narkotyki. Wyciekło nagranie z wezwania karetki!

W niedzielę, 22 lipca, 25-latka wystąpiła w Paso Robles w Kalifornii. Był to ostatni występ Demi Lovato przed przedawkowaniem narkotyków. Obecni na koncercie fani zauważyli, że gwiazda zapomniała słów piosenki „Sober”, którą wydała kilka tygodni temu. Premiera singla wywołała w mediach sporo kontrowersji — Amerykanka szczerze opowiada w nim o swoim powrocie do picia alkoholu po 6 latach życia w trzeźwości.

Do sieci trafiło nagranie z momentu, kiedy Demi Lovato zapomniała tekstu. Internauci niemal natychmiast zaczęli spekulować w mediach społecznościowych, iż artystka mogła występować pod wpływem narkotyków. Niewykluczone jednak, że25-latka po prostu mocno wzruszyła się.

Przypomnijmy, że Demi Lovato przedawkowała narkotyki po wielogodzinnej imprezie w jej posiadłości. Ratownicy medyczni podali jej Narcan — lek podawany ofiarom przedawkowania. Następnie artystka została przewieziona do szpitala w Los Angeles, gdzie obecnie dochodzi do zdrowia.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK