Zamknij

Demi Lovato przedawkowała narkotyki. Wyciekło nagranie z wezwania karetki! [WIDEO]

Redakcja
27.07.2018 10:43
Demi Lovato
fot. www.instagram.com/ddlovato/

We wtorek Demi Lovato przedawkowała narkotyki. Do sieci trafiło nagranie rozmowy z dyspozytorem pogotowia ratunkowego, które wezwała do domu piosenkarki jej asystentka. Kobieta poprosiła ratowników, aby karetka przyjechała bez włączonego dźwięku alarmowego.

Demi Lovato przedawkowała narkotyki. Nagranie z wezwania karetki

Demi Lovato przebywa obecnie w szpitalu. Piosenkarka przedawkowała narkotyki w ostatni wtorek. Portal „TMZ.com”, który jako pierwszy poinformował o tragicznym zdarzeniu, dotarł teraz do nagrania rozmowy asystentki 25-latki z dyspozytorem pogotowia ratunkowego. Kobieta miała znaleźć Lovato nieprzytomną w łóżku po godz. 11:00 czasu lokalnego.

ZOBACZ TEŻ: Tak wyglądała Demi Lovato w trakcie bulimii. SZOKUJĄCE ZDJĘCIE!

Na nagraniu z wezwania karetki słychać, że asystentka Demi Lovato prosi, aby sanitariusze przyjechali do domu w Hollywood bez włączonego dźwięku alarmowego. Najprawdopodobniej chodziło o nienagłaśnianie całej sprawy. Dyspozytor natychmiast poinformował kobietę, że to niemożliwe, a syreny muszą być włączone. Niedługo później osoby przebywające w domu piosenkarki usłyszały nadjeżdżającą pomoc.

Przypomnijmy, że Demi Lovato przedawkowała narkotyki po wielogodzinnej imprezie w jej posiadłości. Ratownicy medyczni podali jej Narcan — lek podawany ofiarom przedawkowania. Następnie artystka została przewieziona do szpitala w Los Angeles.

W czerwcu Demi Lovato wydała niespodziewanie singiel „Sober”, w którym otwarcie przyznała, że znów zmaga się z problemami. W przeszłości artystka zmagała się z alkoholizmem i uzależnieniem od narkotyków. Przyznała się też do choroby dwubiegunowej, okaleczania czy zaburzeń odżywiania.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/tmz.com/PK