Zamknij

Demi Lovato przedawkowała narkotyki. Rodzina wydała oficjalny komunikat! [NOWE FAKTY]

Redakcja
25.07.2018 10:00
Demi Lovato
fot. AFP/EAST NEWS

Demi Lovato przedawkowała narkotyki i trafiła do szpitala. Szokującą informację jako pierwsze podało we wtorek amerykańskie „TMZ.com”. Początkowo portal informował o przedawkowaniu heroiny, ale najprawdopodobniej był to inny narkotyk. Rzecznik Demi Lovato wydał w imieniu jej rodziny oficjalny komunikat.

Demi Lovato przedawkowała narkotyki. Nowe fakty i oświadczenie rodziny

Demi Lovato przedawkowała narkotyki i trafiła do szpitala. Portal „TMZ.com” donosił początkowo, że 25-letnia gwiazda zażyła heroinę, ale kilka innych źródeł zdementowało tę informację, m.in. magazyn „People” — podano, że chodzi najprawdopodobniej o inny narkotyk.

Kilka godzin po zdarzeniu oficjalne oświadczenie w imieniu rodziny Demi Lovato wydał jej menadżer i rzecznik.

Demi jest przytomna i przebywa w otoczeniu rodziny, która chce podziękować wszystkim za wyrazy miłości, modlitwę oraz wsparcie. Niektóre informacje podane w mediach są nieprawdziwe. Bliscy proszą o uszanowanie prywatności i zaprzestanie spekulacji. Powrót Demi do zdrowia jest w tym momencie najważniejszy — czytamy w oficjalnym komunikacie rodziny.

ZOBACZ TEŻ: Tak wyglądała Demi Lovato w trakcie bulimii. SZOKUJĄCE ZDJĘCIE!

„People” poinformowało także, że stan Demi Lovato jest określany jako stabilny. Wpis w mediach społecznościowych opublikowała także ciotka artystki, w którym potwierdziła, iż 25-latka wybudziła się i reaguje na bodźce. Szczegółowe informacje na temat jej zdrowia pozostają na ten moment nieznane.

Piosenkarka miała zostać znaleziona nieprzytomna w swoim domu w Hollywood. Karetka została wezwana do posiadłości przed godz. 12:00 czasu lokalnego. Ratownicy medyczni podali jej Narcan — lek podawany ofiarom przedawkowania narkotyków. Po odzyskaniu przytomności artystka podobno nie chciała współpracować z sanitariuszami i odmówiła podania informacji o środku, który zażyła. „TMZ.com” twierdzi także, że w jej domu nie znaleziono narkotyków. Nie będzie też śledztwa w tej sprawie.

W czerwcu Demi Lovato wydała niespodziewanie singiel „Sober”, w którym otwarcie przyznała, że znów zmaga się z problemami. W przeszłości artystka zmagała się z alkoholizmem i uzależnieniem od narkotyków. Przyznała się też do choroby dwubiegunowej, okaleczania czy zaburzeń odżywiania.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/tmz.com,people.com/PK