Zamknij

Demi Lovato zabrała głos po przedawkowaniu narkotyków. Opublikowała wpis

Redakcja
06.08.2018 10:48
Demi Lovato
fot. FaceToFace/REPORTER/East News

Demi Lovato przedawkowała narkotyki dwa tygodnie temu. Piosenkarka zdecydowała się przerwać milczenie i opublikowała długi wpis w mediach społecznościowych. Podziękowała wszystkim fanom za wsparcie oraz nawiązała do swojego uzależnienia.

Demi Lovato przerywa milczenie po przedawkowaniu narkotyków. Dodała wpis

Demi Lovato opublikowała wzruszający wpis w mediach społecznościowych. To jej pierwsza wiadomość od momentu, kiedy piosenkarka przedawkowała narkotyki po wielogodzinnej imprezie i trafiła do szpitala w Los Angeles.

Artystka zdecydowała się zabrać głos i przerwać milczenie. W najnowszej wiadomości nawiązała do swojego uzależnienia oraz trudnościach w walce z tą ciężką chorobą.

ZOBACZ TEŻ: Tak wyglądała Demi Lovato w trakcie bulimii. SZOKUJĄCE ZDJĘCIE!

Zawsze mówiłam głośno o moim życiu z uzależnieniem. Nauczyłam się, że ta choroba nie jest czymś, co znika lub przemija z czasem. To coś, z czym nadal jeszcze się nie uporałam i muszę walczyć — napisała Demi Lovato.

W kilku zdaniach podziękowała także fanom, rodzinie, współpracownikom i personelowi szpitala za ogromne wsparcie.

— Teraz muszę skupić się na leczeniu i mojej drodze do powrotu do zdrowia. Miłość, którą mnie wszyscy obdarzyliście, nie zostanie zapomniana. Z niecierpliwością czekam na dzień, kiedy będę mogła powiedzieć, że jestem po tej drugiej stronie. Nie przestanę walczyć — dodała Demi Lovato.

Demi Lovato przedawkowała narkotyki

Przypomnijmy, że 24 lipca Demi Lovato przedawkowała narkotyki po wielogodzinnej imprezie w jej posiadłości. Ratownicy medyczni podali nieprzytomnej Amerykance Narcan — lek podawany ofiarom zatrucia substancjami opioidowymi.

W czerwcu Demi Lovato wydała niespodziewanie singiel „Sober”, w którym otwarcie przyznała, że znów ma poważne problemy. W przeszłości artystka zmagała się z alkoholizmem i uzależnieniem od narkotyków. Przyznała się też do choroby dwubiegunowej, okaleczania czy zaburzeń odżywiania.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK