Zamknij

Demi Lovato świętowała 27. urodziny z Arianą Grande. Dostała od niej piękny prezent [WIDEO]

Piotr Krajewski
20.08.2019 12:07
Demi Lovato świętowała 27 urodziny z Arianą Grande dostała od niej piękny prezent wideo
fot. Instagram

Demi Lovato skończyła 27 lat. Swoje urodziny postanowiła świętować na koncercie Ariany Grande w Londynie. Tuż przed swoim występem koleżanka z branży postanowiła przygotować dla solenizantki małą niespodziankę.

Demi Lovato świętowała 27. urodziny z Arianą Grande

Demi Lovato obchodzi 20 sierpnia swoje 27. urodziny. Gwiazda zdecydowała się świętować je poza Stanami Zjednoczonymi i poleciała aż do Europy. Wybrała się na jeden z koncertów Ariany Grande w Londynie.

Nie od dziś wiadomo, że obie gwiazdy prywatnie bardzo się lubią. Ariana Grande wiedziała, że Demi Lovato pojawi się na jej koncercie, więc przygotowała dla niej mały prezent. Artystki spotkały się za kulisami. Tuż przed modlitwą, którą wiele muzyków odmawia przed każdym występem, piosenkarka i jej zespół krzyknęli „wszystkiego najlepszego, Demi”. Lovato opublikowała nagranie z tego momentu i podziękowała koleżance.

To było zbyt słodkie, żeby tego nie opublikować. Tuż przed modlitwą zrobili to specjalnie z okazji moich urodzin. Ariana, jestem z Ciebie taka dumna. Byłaś świetna na koncercie. Uwielbiam Cię — napisała piosenkarka.

Nie był to jednak koniec wspólnego świętowania Lovato i Grande. Po koncercie na solenizantkę czekał wielki tort urodzinowy z mnóstwem świeczek.

Demi Lovato przedawkowała narkotyki i trafiła na odwyk

W lipcu 2018 roku Demi Lovato przedawkowała narkotyki. Artystka zażyła oksykodon, który był zmieszany z bardzo niebezpiecznym fentanylem. W ostatniej chwili uratowali ją sanitariusze, podając lek dla ofiar zatrucia substancjami opioidowymi. Później trafiła do szpitala i na kilkumiesięczny odwyk.

>> Szokujące wyznanie Demi Lovato. Gwiazda myślała o samobójstwie w wieku 7 lat

RadioZET.pl/PK