Zamknij

Demi Lovato na odwyku. Wszystkie jej koncerty zostały odwołane!

Redakcja
10.08.2018 15:15
Demi Lovato
fot. www.instagram.com/ddlovato/

Demi Lovato odwołała wszystkie nadchodzące koncerty. Kilka dni temu piosenkarka wyszła ze szpitala po przedawkowaniu narkotyków i trafiła na odwyk. W ciągu najbliższych miesięcy 25-latka skupi się na walce z uzależnieniem.

Demi Lovato na odwyku. Odwołała trasę koncertową

To koniec trasy koncertowej „Tell Me You Love Me World Tour”. Organizatorzy koncertów Demi Lovato poinformowali, że wszystkie zaplanowane występy zostają odwołane. Piosenkarka miała wystąpić we wrześniu w Meksyku, a w listopadzie w sześciu miastach Ameryki Południowej.

W ramach swojej ostatnie trasy Demi Lovato zagrała ponad 40 koncertów, m.in. w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Wielkiej Brytanii czy Hiszpanii.

ZOBACZ TEŻ: Tak wyglądała Demi Lovato chora na bulimię. SZOKUJĄCE ZDJĘCIE!

Decyzja o odwołaniu reszty koncertów ma związek z rozpoczęciem przez Demi Lovato terapii w jednym z najlepszych amerykańskich ośrodków odwykowych. Portal „TMZ” twierdzi, że 25-latka spędzi na odwyku co najmniej 30 dni. Rodzina i współpracownicy planują odciąć gwiazdę od toksycznych oraz mających na nią zły wpływ ludzi.

Demi Lovato przedawkowała narkotyki

Przypomnijmy, że 24 lipca Demi Lovato przedawkowała narkotyki po wielogodzinnej imprezie w swojej posiadłości. Ratownicy medyczni podali nieprzytomnej Amerykance Narcan — lek podawany ofiarom zatrucia substancjami opioidowymi. Następnie 25-latka trafiła do szpitala.

W przeszłości artystka zmagała się z alkoholizmem i uzależnieniem od narkotyków. Przyznała się też do choroby dwubiegunowej, okaleczania czy zaburzeń odżywiania.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/tmz.com/PK