Zamknij

Demi Lovato w szpitalu. Była gwiazda Disneya miała przedawkować heroinę

Redakcja
24.07.2018 22:32
Demi Lovato
fot. www.instagram.com/ddlovato/

Demi Lovato przedawkowała heroinę i trafiła do szpitala – podało we wtorek amerykańskie „TMZ”. Portal informuje, że była gwiazda Disneya została przewieziona do placówki w Los Angeles. Po godz. 23:00 magazyn „People” poinformował, że stan piosenkarki określono jako stabilny. Zdementował także informacje o przedawkowaniu heroiny. Najprawdopodobniej był to inny narkotyk.

Demi Lovato przedawkowała heroinę. Trafiła do szpitala

Jak informuje amerykański portal „TMZ.com”, Demi Lovato trafiła do szpitala po przedawkowaniu heroiny we wtorkowe przedpołudnie. Po godz. 23:00 magazyn „People” poinformował, że stan 25-letniej piosenkarki określono jako stabilny. Zdementował także informacje o przedawkowaniu heroiny. Najprawdopodobniej był to inny narkotyk.

PRZECZYTAJ: Demi Lovato przedawkowała narkotyki. Jest oficjalny komunikat RODZINY!

„TMZ.com” dodaje, że tuż po przyjeździe karetki artystce podano Narcan – lek podawany ofiarom przedawkowania narkotyków. Ratownicy medyczni mieli znaleźć Lovato nieprzytomną w domu na terenie Hollywood.

Pod koniec czerwca Demi Lovato zaprezentowała niespodziewanie singiel „Sober”, w którym przyznała, że znów zmaga się z problemami. W nowej piosence szczerze opowiada o swoim powrocie do picia alkoholu.

Demi Lovato słynie z tego, że głośno mówi o swoich problemach. W trakcie kariery artystka miała wiele poważnych kłopotów zdrowotnych. Przyznała się do choroby dwubiegunowej, okaleczania czy zaburzeń odżywiania. W jednym z wywiadów zdradziła także, iż po raz pierwszy myślała o samobójstwie w wieku 7 lat. Nadużywała również alkoholu i narkotyków. Po długich zmaganiach z problemami Demi Lovato aktywnie zaangażowała się w działalność charytatywną na rzecz chorych osób.

Demi Lovato to nie tylko piosenkarka. 25-latka dała się również poznać jako gwiazda disneyowskich produkcji. Zagrała główną rolę m.in. w serialu „Słoneczna Sonny” i filmie „Camp Rock”. Artystka miała także okazję być jurorem w amerykańskiej edycji programu „X Factor”.

RadioZET.pl/tmz.com, people.com/PK