Demi Lovato w szpitalu. Była gwiazda Disneya miała przedawkować heroinę

24.07.2018 22:32

Demi Lovato przedawkowała heroinę i trafiła do szpitala – podało we wtorek amerykańskie „TMZ”. Portal informuje, że była gwiazda Disneya została przewieziona do placówki w Los Angeles. Po godz. 23:00 magazyn „People” poinformował, że stan piosenkarki określono jako stabilny. Zdementował także informacje o przedawkowaniu heroiny. Najprawdopodobniej był to inny narkotyk.

Demi Lovato fot. www.instagram.com/ddlovato/

Demi Lovato przedawkowała heroinę. Trafiła do szpitala

Jak informuje amerykański portal „TMZ.com”, Demi Lovato trafiła do szpitala po przedawkowaniu heroiny we wtorkowe przedpołudnie. Po godz. 23:00 magazyn „People” poinformował, że stan 25-letniej piosenkarki określono jako stabilny. Zdementował także informacje o przedawkowaniu heroiny. Najprawdopodobniej był to inny narkotyk.

PRZECZYTAJ: Demi Lovato przedawkowała narkotyki. Jest oficjalny komunikat RODZINY!

„TMZ.com” dodaje, że tuż po przyjeździe karetki artystce podano Narcan – lek podawany ofiarom przedawkowania narkotyków. Ratownicy medyczni mieli znaleźć Lovato nieprzytomną w domu na terenie Hollywood.

Pod koniec czerwca Demi Lovato zaprezentowała niespodziewanie singiel „Sober”, w którym przyznała, że znów zmaga się z problemami. W nowej piosence szczerze opowiada o swoim powrocie do picia alkoholu.

Demi Lovato słynie z tego, że głośno mówi o swoich problemach. W trakcie kariery artystka miała wiele poważnych kłopotów zdrowotnych. Przyznała się do choroby dwubiegunowej, okaleczania czy zaburzeń odżywiania. W jednym z wywiadów zdradziła także, iż po raz pierwszy myślała o samobójstwie w wieku 7 lat. Nadużywała również alkoholu i narkotyków. Po długich zmaganiach z problemami Demi Lovato aktywnie zaangażowała się w działalność charytatywną na rzecz chorych osób.

Demi Lovato to nie tylko piosenkarka. 25-latka dała się również poznać jako gwiazda disneyowskich produkcji. Zagrała główną rolę m.in. w serialu „Słoneczna Sonny” i filmie „Camp Rock”. Artystka miała także okazję być jurorem w amerykańskiej edycji programu „X Factor”.

RadioZET.pl/tmz.com, people.com/PK

Oceń