Zamknij

Demi Lovato w szpitalu po przedawkowaniu narkotyków. Szczegóły tragicznego zdarzenia

Redakcja
26.07.2018 11:12
Demi Lovato
fot. www.instagram.com/ddlovato/

We wtorek Demi Lovato przedawkowała narkotyki i obecnie przebywa w szpitalu w Los Angeles. Amerykańskie media podają kolejne szczegóły tragicznego zdarzenia, do którego doszło w posiadłości piosenkarki. Portal „TMZ.com” poinformował, że przed przedawkowaniem Lovato imprezowała w barze, a później w swoim domu.

Demi Lovato przedawkowała narkotyki. Szczegóły zdarzenia

Demi Lovato trafiła do szpitala po przedawkowaniu narkotyków. Jej stan jest określany jako stabilny. Amerykańskim mediom udało się dotrzeć do szczegółów tragicznego wtorkowego zdarzenia. Jak informują tamtejsze media, przed przedawkowaniem 25-letnia piosenkarka miała imprezować przez kilkanaście godzin.

We wtorkową noc artystka była widziana w jednej z restauracji w Los Angeles. Wraz z innymi osobami miała świętować urodziny jednej ze swoich tancerek, które towarzyszyły jej podczas trasy koncertowej. Następnie impreza przeniosła się do domu Demi Lovato w Hollywood. „E! News” twierdzi, że od wielu miesięcy jej posiadłość była miejscem schadzek, gdzie imprezowała wspólnie ze znajomymi.

ZOBACZ TEŻ: Tak wyglądała Demi Lovato w trakcie bulimii. SZOKUJĄCE ZDJĘCIE!

Demi Lovato, którą znaleziono nieprzytomną, miała przedawkować narkotyki pod koniec wtorkowej imprezy. Jak podaje „TMZ.com”, w chwili przyjazdu karetki i policji (przed godz. 12:00 czasu lokalnego) imprezowiczów nie było już w domu. Obecni byli za to członkowie teamu piosenkarki, ale podobno nie udzielili informacji sanitariuszom na temat środka, który zażyła 25-latka.

Informacje o heroinie zostały zdementowane dotąd przez kilka źródeł. Portal „The Blast” dotarł jednak do wypowiedzi pielęgniarki ze szpitala. Kobieta miała powiedzieć policjantom, że mogła to być metaamfetamina. Nic nie zostało jednak oficjalnie potwierdzone.

Amerykańskie media informują również, że tuż po pobycie w szpitalu Demi Lovato ponownie trafi na odwyk. Gwiazda przebywała w specjalistycznym centrum odwykowym w 2010 roku.

W czerwcu Demi Lovato wydała niespodziewanie singiel „Sober”, w którym otwarcie przyznała, że znów ma problemy. Kilka miesięcy wcześniej piosenkarka świętowała 6 lat w trzeźwości. W przeszłości artystka zmagała się z alkoholizmem i uzależnieniem od narkotyków. Przyznała się też do choroby dwubiegunowej, okaleczania czy zaburzeń odżywiania.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/tmz.com,eonline.com,theblast.com/PK