Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Beata Tadla
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Demi Lovato we łzach na koncercie. Wzruszająca przemowa o trzeźwości [WIDEO]

19.03.2018 13:47

Demi Lovato od lat angażuje się w działalność charytatywną oraz pomoc osobom uzależnionym od alkoholu i z zaburzeniami odżywiania. Amerykańska gwiazda głośno mówi o problemach, z jakimi zmagała się jeszcze kilka lat temu. W trakcie jednego z ostatnich koncertów wygłosiła przemowę, w której przyznała, że nie pije już od 6 lat.

Demi Lovato fot. imageSPACE/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Demi Lovato popłakała się na koncercie

Demi Lovato jeszcze niedawno zmagała się z wieloma problemami. W trakcie swojej kariery artystka miała wiele poważnych kłopotów zdrowotnych. Amerykanka przyznała się do choroby dwubiegunowej, okaleczania czy zaburzeń odżywiania. Nadużywała także alkoholu i narkotyków.

Po długiej walce gwieździe udało się pokonać nałogi. Dziś artystka słynie z tego, że jest niezwykle otwarta i głośno mówi o swoich doświadczeniach. Podczas ostatniego koncertu w Nowym Jorku Demi Lovato wygłosiła wzruszającą przemowę na temat walki z uzależnieniem od alkoholu.

— Sześć lat temu piłam wódkę ze Spritem o 9:00 rano i wymiotowałam w aucie. Pamiętam, że pomyślałam wtedy „to nie jest już fajne, to nie jest już zabawa, jestem jak mój ojciec”. Wzięłam się za siebie i powiedziałam, że coś musi się zmienić. Dokonałam zmian w swoim życiu. Mówię głośno o swojej historii, ponieważ zdaję sobie sprawę, że są tutaj osoby, które potrzebują poprosić o pomoc. I to jest jak najbardziej w porządku. Wszyscy powinniśmy rozmawiać o zdrowiu psychicznym. Podnośmy świadomość o tym. Niech wszyscy wiedzą, że to nic złego zmagać się z chorobą psychiczną. Tak, jestem dwubiegunowa. I co z tego? — powiedziała ze łzami w oczach Demi Lovato.

Na sam koniec artystka podziękowała wszystkim fanom za ogromne wsparcie przez ten trudny okres.

Demi Lovato koncertuje obecnie w Stanach Zjednoczonych razem z DJ Khaledem i Kehlani. W kolejnych miesiącach artystka odwiedzi także Amerykę Środkową i Europę. Niestety, gwiazda nie odwiedzi Polski.

WYGRAJ BILETY NA KONCERT EDA SHEERANA W MANCHESTERZE

RadioZET.pl/PK

Oceń