Zamknij

Demi Lovato we łzach na koncercie. Wzruszająca przemowa o trzeźwości [WIDEO]

Redakcja
19.03.2018 13:47
Demi Lovato
fot. imageSPACE/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Demi Lovato od lat angażuje się w działalność charytatywną oraz pomoc osobom uzależnionym od alkoholu i z zaburzeniami odżywiania. Amerykańska gwiazda głośno mówi o problemach, z jakimi zmagała się jeszcze kilka lat temu. W trakcie jednego z ostatnich koncertów wygłosiła przemowę, w której przyznała, że nie pije już od 6 lat.

Demi Lovato popłakała się na koncercie

Demi Lovato jeszcze niedawno zmagała się z wieloma problemami. W trakcie swojej kariery artystka miała wiele poważnych kłopotów zdrowotnych. Amerykanka przyznała się do choroby dwubiegunowej, okaleczania czy zaburzeń odżywiania. Nadużywała także alkoholu i narkotyków.

Po długiej walce gwieździe udało się pokonać nałogi. Dziś artystka słynie z tego, że jest niezwykle otwarta i głośno mówi o swoich doświadczeniach. Podczas ostatniego koncertu w Nowym Jorku Demi Lovato wygłosiła wzruszającą przemowę na temat walki z uzależnieniem od alkoholu.

— Sześć lat temu piłam wódkę ze Spritem o 9:00 rano i wymiotowałam w aucie. Pamiętam, że pomyślałam wtedy „to nie jest już fajne, to nie jest już zabawa, jestem jak mój ojciec”. Wzięłam się za siebie i powiedziałam, że coś musi się zmienić. Dokonałam zmian w swoim życiu. Mówię głośno o swojej historii, ponieważ zdaję sobie sprawę, że są tutaj osoby, które potrzebują poprosić o pomoc. I to jest jak najbardziej w porządku. Wszyscy powinniśmy rozmawiać o zdrowiu psychicznym. Podnośmy świadomość o tym. Niech wszyscy wiedzą, że to nic złego zmagać się z chorobą psychiczną. Tak, jestem dwubiegunowa. I co z tego? — powiedziała ze łzami w oczach Demi Lovato.

Na sam koniec artystka podziękowała wszystkim fanom za ogromne wsparcie przez ten trudny okres.

Demi Lovato koncertuje obecnie w Stanach Zjednoczonych razem z DJ Khaledem i Kehlani. W kolejnych miesiącach artystka odwiedzi także Amerykę Środkową i Europę. Niestety, gwiazda nie odwiedzi Polski.

WYGRAJ BILETY NA KONCERT EDA SHEERANA W MANCHESTERZE

RadioZET.pl/PK