Zamknij

Demi Lovato wystąpi w filmie o Eurowizji. Kiedy premiera nowej komedii Netflixa?

Piotr Krajewski
21.08.2019 13:30
Demi Lovato wystąpi w filmie o Eurowizji kiedy premiera nowej komedii Netflixa
fot. Instagram

Demi Lovato wystąpi w nowym filmie Netflixa „Eurowizja”, za którego scenariusz odpowiada Will Ferrell. Słynna wokalistka i aktorka zagra w nim islandzką piosenkarkę. W filmie komediowym poświęconym Konkursowi Piosenki Eurowizji pojawią się także inne znane gwiazdy.

Demi Lovato zagra w filmie o Eurowizji

Demi Lovato zagra w filmie „Eurowizja”, nowej produkcji Netflixa poświęconej Konkursowi Piosenki Eurowizji. Artystka wcieli się w rolę obdarzonej anielskim głosem Katiany, jednej z najlepszych islandzkich piosenkarek. Gwiazda pojawiła się już na planie.

Informację o udziale Demi Lovato przekazał w dniu jej 27. urodzin aktor Will Ferrell, który nie tylko zagra w komedii, ale także jest jednym z autorów scenariusza. Za reżyserię odpowiada David Dobkin, twórca „Sędziego”, „Polowania na druhny” czy „Zamiany ciał”.

Film „Eurowizja” będzie opowiadał historię Larsa Erickssonga i Sigrit Ericksdottir, duetu muzyków z Islandii, którzy chcą zrobić furorę w Konkursie Piosenki Eurowizji. Zagrają ich wspomniany już Will Ferrell oraz znana z „Pamiętnika” i „O północy w Paryżu” Rachel McAdams. W filmie zagrają również m.in. Dan Stevens i Pierce Brosnan, który wcieli się w postać najprzystojniejszego mężczyzny na Islandii.

Data premiery filmu „Eurowizja” nie jest na ten moment znana. Zdjęcia powstają na terenie Wielkiej Brytanii i Islandii.

RadioZET.pl/PK