Zamknij

Demi Lovato opuściła odwyk. Są pierwsze zdjęcia piosenkarki! [FOTO]

Redakcja
06.11.2018 11:16
Demi Lovato
fot. instagram.com/ddlovato/

Jak informują amerykańskie media, Demi Lovato opuściła odwyk po trzech miesiącach od przedawkowania narkotyków. Do internetu trafiły pierwsze zdjęcia piosenkarki po wyjściu z ośrodka. Fotoreporterzy przyłapali ją razem z projektantem mody Henrym Levy'm.

Demi Lovato wyszła z odwyku

Demi Lovato wyszła z odwyku — informują amerykańskie media. Przypomnijmy, że artystka trafiła tam w sierpniu po tym, jak pod koniec lipca przedawkowała narkotyki.

ZOBACZ TEŻ: Tak wyglądała Demi Lovato w trakcie bulimii. SZOKUJĄCE ZDJĘCIE!

Portal „TMZ” opublikował pierwsze zdjęcia Lovato po wyjściu z ośrodka leczenia uzależnień. Uśmiechnięta artystka pojawiła się w Los Angeles w towarzystwie Henry’ego Levy’ego, projektanta mody i twórcy marki Enfants Riches Déprimés. W niedzielę para wybrała się do restauracji, gdzie sprawiali wrażenie naprawdę szczęśliwych. Przyłapano ich nawet na trzymaniu się za ręce. Nie wiadomo jednak, czy mężczyzna to nowy partner Demi Lovato.

Podobno Demi Lovato i Henry Levy poznali się już kilka lat temu w trakcie pobytu na odwyku. Obecnie mają chodzić razem na spotkania Anonimowych Alkoholików. Projektant zmaga się z uzależnieniem od lat nastoletnich.

24 lipca Demi Lovato miała zażyć oksykodon zmieszany z zabójczym fentanylem. 26-letnią artystkę uratowali sanitariusze, którzy podali nieprzytomnej Amerykance Narcan — lek dla ofiar zatrucia substancjami opioidowymi. Następnie piosenkarka trafiła do szpitala, gdzie dochodziła do zdrowia. W jednym z ostatnich wywiadów jej matka Dianna De La Garza potwierdziła, że artystka jest trzeźwa od ponad trzech miesięcy.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/tmz.com/PK