Zamknij

Demi Lovato wyszła ze szpitala po przedawkowaniu. Trafiła na odwyk!

Redakcja
08.08.2018 14:36
Demi Lovato
fot. FaceToFace/REPORTER/East News

Demi Lovato wyszła ze szpitala — informuje amerykańskie CNN. 25-letnia piosenkarka trafiła na odwyk, gdzie specjaliści pomogą jej walczyć z uzależnieniem. Przypomnijmy, że pod koniec lipca Lovato przedawkowała narkotyki. Została znaleziona nieprzytomna w swoim domu.

Demi Lovato wyszła ze szpitala i trafiła na odwyk

Jak informuje amerykańskie CNN, Demi Lovato wypisano ze szpitala w Los Angeles po tym, jak pod koniec lipca przedawkowała narkotyki. Tuż po wyjściu z placówki artystka została przetransportowana do specjalistycznego zakładu odwykowego, gdzie przejdzie terapię. Lokalizacja ośrodka leczenia uzależnień, w którym znajduje się piosenkarka, nie jest znana.

TMZ.com twierdzi, że Demi Lovato spędzi na odwyku co najmniej 30 dni. Rodzina i współpracownicy planują odciąć gwiazdę od toksycznych oraz mających na nią zły wpływ ludzi.

Demi Lovato komentuje przedawkowanie narkotyków

Kilka dni temu Demi Lovato przerwała milczenie po przedawkowaniu narkotyków i dodała wzruszający wpis w mediach społecznościowych. Artystka skomentowała ostatnie wydarzenia oraz podziękowała wszystkim za ogromne wsparcie.

Zawsze mówiłam głośno o moim życiu z uzależnieniem. Nauczyłam się, że ta choroba nie jest czymś, co znika lub przemija z czasem. To coś, z czym nadal jeszcze się nie uporałam i muszę walczyć — napisała Lovato i dodała: — Z niecierpliwością czekam na dzień, kiedy będę mogła powiedzieć, że jestem po tej drugiej stronie. Nie przestanę walczyć.

Demi Lovato przedawkowała narkotyki

Przypomnijmy, że 24 lipca Demi Lovato przedawkowała narkotyki po wielogodzinnej imprezie w swojej posiadłości. Ratownicy medyczni podali nieprzytomnej Amerykance Narcan — lek podawany ofiarom zatrucia substancjami opioidowymi. Następnie 25-latka trafiła do szpitala.

W czerwcu Demi Lovato wydała niespodziewanie singiel „Sober”, w którym otwarcie przyznała, że znów ma poważne problemy. W przeszłości artystka zmagała się z alkoholizmem i uzależnieniem od narkotyków. Przyznała się też do choroby dwubiegunowej, okaleczania czy zaburzeń odżywiania.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/cnn.com,tmz.com/PK