Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Wzruszający wpis siostry Demi Lovato. Podziękowała za uratowanie życia piosenkarce

22.08.2018 13:56

Przedawkowanie narkotyków przez Demi Lovato wstrząsnęło wszystkimi. Z tą dramatyczną sytuacją musiała zmierzyć się także rodzina piosenkarki. Młodsza siostra — Madison De La Garza — opublikowała urocze zdjęcie i wzruszający wpis w dniu 26. urodzin Demi, które obchodziła w poniedziałek.

Demi Lovato Madison De La Garza fot. AXELLE WOUSSEN/BAUER-GRIFFIN.COM/East News

Wzruszający wpis siostry Demi Lovato

Demi Lovato wyszła już ze szpitala po przedawkowaniu narkotyków i przebywa obecnie w zamkniętym ośrodku leczenia uzależnień. W poniedziałek, 20 sierpnia, artystka obchodziła swoje 26. urodziny. Tego dnia jej młodsza siostra — Madison De La Garza  — opublikowała w mediach społecznościowych niezwykle wzruszający wpis o piosenkarce. Dołączyła do niego ich wspólną fotografię zrobioną wiele lat temu. 16-latka, która jest aktorką, podziękowała m.in. lekarzom za uratowanie życia Demi Lovato.

ZOBACZ TEŻ: Tak wyglądała Demi Lovato w trakcie bulimii. SZOKUJĄCE ZDJĘCIE!

Dzisiejszy dzień mógł być jednym z najgorszych w moim życiu. Na szczęście mogę go spędzić, dziękując Bogu, niesamowitym lekarzom, współpracownikom Demi i ludziom z całego świata, którzy oferowali swoje wsparcie. Gdyby nie oni, nie miałabym już swojej siostry. Chciałabym, żeby wszyscy zobaczyli te głupiutkie drobiazgi, które robi Demi. Jak jej nozdrza poruszają się, gdy mówi pewnie słowa. Kiedy czesze moje włosy za uszami, gdy próbuję zasnąć. To są rzeczy, za które jestem dziś wdzięczna. Wydają się nieistotne, ale te małe momenty czynią z mojej siostry nie piosenkarkę, nie celebrytkę i na pewno nie tę osobę, którą opisują media. Czynią z niej córkę, przyjaciółkę i moją starszą siostrę. Jestem bardzo wdzięczna, że mogę dziś jej złożyć życzenia urodzinowe — napisała siostra Demi Lovato.

Demi Lovato przedawkowała narkotyki

Przypomnijmy, że 24 lipca Demi Lovato przedawkowała narkotyki po wielogodzinnej imprezie w swojej posiadłości. Ratownicy medyczni podali nieprzytomnej Amerykance Narcan — lek podawany ofiarom zatrucia substancjami opioidowymi. Następnie 26-latka trafiła na kilkanaście dni do szpitala. Przebywa obecnie na odwyku.

W przeszłości artystka zmagała się z alkoholizmem i uzależnieniem od narkotyków. Przyznała się też do choroby dwubiegunowej, okaleczania czy zaburzeń odżywiania.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK

Oceń