Zamknij

Nie żyje muzyk Deon Estus. Nazywano go trzecim członkiem Wham!

12.10.2021 09:36
znicz
fot. shutterstock.com

Deon Estus nie żyje. Amerykański muzyk i wokalista zmarł w wieku 65 lat. Największą popularność zdobył dzięki współpracy z George’em Michaelem i zespołem Wham!

Deon Estus nie żyje. Amerykański muzyk i wokalista zmarł 11 października w wieku 65 lat. Zasłynął z przeboju "Heaven Help Me", a także współpracy z Wham, George’em Michaelem, Tiną Turner czy Eltonem Johnem.

Deon Estus nie żyje. Muzyk zmarł w wieku 65 lat

Informacja o śmierci Deona Estusa pojawiła się w mediach społecznościowych. Przyczyna zgonu artysty nie została jednak ujawniona.

Z prawdziwym smutkiem informuje, że Deon Estus zmarł dziś rano. Był przede wszystkim znany jako trzeci członek Wham! Muzyka była jego pasją. Uwielbiał rozmawiać ze swoimi wiernymi fanami – czytamy we wpisie na Twitterze muzyka.

Deon Estus miał na swoim koncie jeden album solowy "Spell" z 1989 roku, z którego pochodzi hit "Heaven Help Me". Największą popularność zdobył jednak jako basista Wham! i George’a Michaela. Na swoim koncie miał także współpracę m.in. z Tiną Turner, Eltonem Johnem, Marvinem Gayem, Frankiem Zappą i Annie Lennox.

RadioZET.pl/billboard.com