Zamknij

Depeche Mode kolejną gwiazdą Open’er Festival 2018

Redakcja
16.11.2017 12:36
Depeche Mode kolejną gwiazdą Open’er Festival 2018
fot. EastNews / AP/FOTOLINK

Depeche Mode dołącza do składu przyszłorocznej edycji Open’er Festival 2018. Brytyjski zespół wystąpi 5 lipca. Oprócz legendarnego zespołu, na głównej scenie imprezy pojawią się też m.in. Bruno Mars i Gorillaz.

Fani brytyjskiej grupy mają powody do radości. W 2018 roku Depeche Mode wystąpią w naszym kraju aż czterokrotnie. Niedawno muzycy ogłosili kolejne polskie koncerty (Kraków, Łódź, Gdańsk) z trasy „Global Spirit Tour”, która promuje ich czternasty już album studyjny „Spirit”.

Teraz agencja Alter Art poinformowała, że zespół został kolejnym headlinerem Open’er Festival 2018. Legendarna formacja pojawi się na głównej scenie podczas drugiego dnia festiwalu – 5 lipca.

Depeche Mode to jedna z najsłynniejszych brytyjskich grup, która działa nieprzerwanie od lat osiemdziesiątych. W ciągu swojej długiej kariery nagrali czternaście albumów studyjnych i wydali takie znane przeboje jak „Personal Jesus”, „Enjoy The Silence” czy „I Feel You”.

Open’er Festival 2018

Kolejną edycję imprezy, która odbywa się nieprzerwanie od 2002 roku, zaplanowano na 4-7 lipca w Gdyni. Organizatorem jest agencja koncertowa Alter Art.

Na głównej scenie Open’er Festival 2018, oprócz Depeche Mode, pojawią się na pewno też grupa Gorillaz (6.07) i Bruno Mars (7.07).

RadioZET.pl/PK