Zamknij

„Despacito” z 5 miliardami wyświetleń. Kolejny wielki sukces Luisa Fonsiego!

Redakcja
05.04.2018 14:27
Luis Fonsi
fot. Youtube (LuisFonsiVEVO)

To już oficjalne. Teledysk do przeboju „Despacito” przekroczył kolejną magiczną barierę i jest pierwszym wideo, które obejrzano ponad 5 miliardów razy w serwisie YouTube. Klip Luisa Fonsiego oraz Daddy Yankee’ego cały czas cieszy się dużą popularnością i zyskuje każdego dnia kolejne 3 miliony wyświetleń.

Teledysk do „Despacito” — 5 miliardów wyświetleń na YouTube

„Despacito” z 5 miliardami wyświetleń w serwisie YouTube. Luisowi Fonsiemu i Daddy Yankee udało się tego dokonać w 15 miesięcy, co jest naprawdę świetnym wynikiem.

Przypomnijmy, że w sierpniu 2017 roku „Despacito” zostało najczęściej oglądanym wideo w całej historii internetu.

Mimo że triumf „Despacito” na listach przebojów już minął, popularność teledysku nagranego na Portoryko wciąż nie słabnie. Każdego dnia wideo zyskuje ponad 3 miliony wyświetleń i stopniowo powiększa przewagę nad innymi wideoklipami: „See You Again” Wiza Khalify (3,4 mld wyświetleń) oraz „Shape of You” Eda Sheerana (3,4 mld wyświetleń).

Warto też dodać, że inny teledysk Luisa Fonsiego również cieszy się sporym zainteresowaniem w serwisie YouTube. Klip do hitu „Échame La Culpa”, w którym pojawia się Demi Lovato, obejrzano już ponad miliard razy.

TO RÓWNIEŻ MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

RadioZET.pl/PK