Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

„Despacito” i „Shape of You” zagrane na kalkulatorze. Czegoś takiego nie słyszeliście!

06.09.2017 16:08

Internet to kopalnia dziwnych, często niecodziennych przeróbek. Sieć podbijają obecnie filmy jednego z youtuberów, który gra największe przeboje ostatnich kilku miesięcy na kalkulatorze. Czy to w ogóle możliwe? Sami zobaczcie i posłuchajcie "Despacito" czy "Shape of You" w zupełnie innej wersji.

„Despacito” i „Shape of You” zagrane na kalkulatorze. Czegoś takiego nie słyszeliście! fot. Youtube (It's a small world)

Wielka popularność „Despacito” na całym świecie sprawiła, że przebój Luisa Fonsiego był już przerabiany tysiące razy. Raz lepiej, raz gorzej. Czegoś takiego nikt się jednak nie spodziewał.

Okazuje się, że można stworzyć cover znanego hitu przy pomocy jedynie dwóch kalkulatorów. Na taki pomysł wpadł pewien japoński youtuber, który postanowił w ten sposób zaprezentować przeróbkę „Despacito”. W ciągu zaledwie kilku dni wideo obejrzano pół miliona razy.

Użytkownik pod nazwą It’s A Small World stworzył też „kalkulatorowe” wersje m.in. „Shape of You” Eda Sheerana, „Friends” Justina Biebera czy „Havana” Camili Cabello.

QUIZ: Jak dobrze znasz przeboje z 2017 roku?

QUIZ: Jak dobrze znasz przeboje z 2017 roku? fot. Youtube (LuisFonsiVEVO, HarryStylesVEVO)

RadioZET.pl/huffingtonpost.com/PK

Oceń