Zamknij

„Despacito” z historycznym wynikiem na YouTube. Rekordowe 6 miliardów wyświetleń teledysku

Redakcja
27.02.2019 11:04
Despacito teledysk 6 miliardów wyświetleń YouTube nowy rekord Luisa Fonsi
fot. Youtube (Luis Fonsi)

„Despacito” to jeden z największych przebojów ostatnich lat, który mimo upływu czasu wciąż bije rekordy popularności. Słynny już teledysk Luisa Fonsiego i Daddy Yankee przekroczył 6 miliardów wyświetleń. To pierwsze wideo w historii serwisu YouTube, które osiągnęło taki wynik.

Teledysk „Despacito” pisze historię. Klip  Luisa Fonsiego i Daddy Yankee pokonał ostatnio magiczną barierę 6 miliardów wyświetleń na YouTube, co jest najlepszym wynikiem w całej historii serwisu.

>> Co znaczy "Despacito" po polsku i po hiszpańsku?

Przedstawiciele YouTube zdradzili, że w szczytowym okresie popularności teledysk do „Despacito” notował aż 25,7 milionów wyświetleń w ciągu jednego dnia. Obecnie, mimo już ponad 2 lat od premiery, słynny klip Luisa Fonsiego notuje średnio 2,8 miliona wyświetleń dziennie.

Teledysk „Despacito” zadebiutował w serwisie w styczniu 2017 roku i jest pierwszym klipem, który przekroczył kolejno barierę 3, 4 i 5 miliardów wyświetleń.

Obecnie drugim najczęściej oglądanym teledyskiem jest wideo Eda Sheerana do piosenki „Shape of You”. Ma ponad 4 miliardy wyświetleń.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK