Zamknij

„Despacito” w 20 różnych językach. Jest też polska wersja! [WIDEO]

Redakcja
21.08.2017 11:05
„Despacito” w 20 różnych językach. Jest też polska wersja! [WIDEO]
fot. Youtube (LGBT Top List)

Od dobrych kilku miesięcy serwis YouTube zalewa fala coverów „Despacito”. Internetowi artyści prześcigają się w coraz to oryginalniejszych wersjach tegorocznego hitu lata. Jesteście ciekawi, jak latynoski przebój brzmi po francusku, arabsku, chińsku czy szwedzku? Mamy dziś dla Was wideo, w którym usłyszycie „Despacito” w 20 różnych językach. To trzeba zobaczyć!

Mimo że hit Luisa Fonsiego i Daddy'ego Yankee nie jest anglojęzycznym utworem, nie przeszkodziło to piosence w pokonaniu wszystkich barier językowych i podbiciu całego świata.

W sieci pojawiła się siedmiominutowa kompilacja coverów „Despacito” nagranych w 20 różnych językach. Możecie posłuchać przeboju m.in. w wersjach: koreańskiej, włoskiej, hindi, greckiej czy rosyjskiej. Nie mogło też zabraknąć polskiego akcentu i wykonania Oktawiana, o którym pisaliśmy na początku lipca. Balladową wersję Polaka obejrzano już w internecie blisko 7 milionów razy.

„Despacito” najczęściej oglądanym teledyskiem w historii internetu

Ten moment musiał w końcu nadejść. Klip do „Despacito” to najczęściej oglądane wideo w całej historii serwisu YouTube. Teledysk przekroczył magiczną barierę 3 miliardów wyświetleń. Więcej szczegółów tutaj.

Pielgrzymkowa wersja „Despacito” hitem sieci

Wrocławscy pielgrzymi zaprezentowali niecodzienną wersję „Despacito”, która niemal natychmiast podbiła polski internet. Przeróbka spodobała się tegorocznym pielgrzymom do tego stopnia, że mnóstwo grup śpiewało ją idąc na Jasną Górę.

RadioZET.pl/PK