Zamknij

Dido dziś. Tak obecnie wygląda 46-letnia autorka wielkich hitów sprzed lat! [ZDJĘCIA]

Redakcja
09.11.2018 15:23
Dido
fot. Youtube (Dido)

Dido była jedną z najpopularniejszych piosenkarek, które odnosiły ogromne sukcesy na początku XXI wieku. Jej przeboje znali i śpiewali słuchacze z całego świata. „Here With Me” i „White Flag” to tylko kilka tytułów słynnych hitów Brytyjki. Obecnie Dido ma 46 lat i jej kariera przygasła. Tak dziś wygląda.

Dido w 2018 roku. Tak dziś wygląda gwiazda muzyki

Początek pierwszej dekady XXI wieku należał bez wątpienia do Dido. Single piosenkarki robiły furorę na całym świecie, a artystka stała się w ekspresowym tempie najpopularniejszą brytyjską gwiazdą.

Jej debiutancka płyta „No Angel” okazała się niesamowitym hitem i rozeszła się w ponad 22 milionach egzemplarzy na całym świecie.

Niemal każdy kolejny singiel Dido stawał się wielkim przebojem, który grały dosłownie wszystkie stacje radiowe. Do jej największych hitów należą m.in. „White Flag”, „Thank You”, „Here with Me”, „Hunter” i „Life for Rent”.

Dido pojawiła się także w legendarnym już utworze Eminema zatytułowanym „Stan”, gdzie wykorzystano fragment wspomnianego singla „Thank You”.

W kolejnych latach popularność Brytyjki zaczęła spadać. Dido zdecydowała się na kilkuletnią przerwę od muzyki. W 2013 roku powróciła z czwartą płytą „Girl Who Got Away” i singlem „No Freedom”, który cieszył się zainteresowaniem w wielu krajach.

Dziś Dido ma 46 lat. Coraz głośniej mówi się o jej kolejnym albumie, nad którym obecnie pracuje. Podobno nowa płyta Brytyjki ukaże się na początku 2019 roku. Zobaczcie, jak dziś wygląda Dido!

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK