Diler Demi Lovato komentuje przedawkowanie. To właśnie on dawał jej narkotyki! [WIDEO]

29.08.2018 15:18

Minął miesiąc, od kiedy Demi Lovato przedawkowała narkotyki. Piosenkarka przebywa obecnie na odwyku. Portal „TMZ.com” dotarł do niejakiego Brandona Johnsona, dilera, który dostarczał środki odurzające artystce. Mężczyzna twierdzi, że już od dłuższego czasu miał kontakt z 26-latką. Para miała nawet uprawiać razem seks.

Demi Lovato dealer fot. Youtube (TMZ)

Diler Demi Lovato komentuje jej przedawkowanie

Amerykański portal „TMZ.com” opublikował nagranie z Brandonem Johnsonem, dilerem narkotykowym. Mężczyzna miał od dłuższego czasu dostarczać narkotyki Demi Lovato. To właśnie on pojawił się w posiadłości artystki na kilka godzin przed przedawkowaniem i dostarczył jej środki odurzające.

ZOBACZ TEŻ: Tak wyglądała Demi Lovato w trakcie bulimii. SZOKUJĄCE ZDJĘCIE!

Diler potwierdził, że rano 24 lipca otrzymał wiadomość od piosenkarki z prośbą o dostarczenie narkotyków do jej domu na terenie Hollywood. Około godz. 8:00 mężczyzna wyszedł z jej posiadłości. Jego zdaniem Lovato wtedy spała. Jak podają zagraniczne media, karetka została wezwana przed godz. 12:00.

Johnson stwierdził także, że Demi Lovato była świadoma, skąd pochodzą i jakie otrzymuje narkotyki. Od dłuższego czasu importował niebezpieczne mieszanki środków z Meksyku. Jak informuje „TMZ.com”, feralnego dnia artystka otrzymała od niego oksykodon, bardzo silny lek przeciwbólowy z grupy opiodiów. Okazało się, że miał być on zmieszany z zabójczym fentanylem, który przyczynił się do śmierci chociażby Prince’a. To jeden z najniebezpieczniejszych środków przeciwbólowych oraz anestezjologicznych dostępnych na rynku. Jest silniejszy od morfiny.

Co ciekawe, diler twierdzi, że niejednokrotnie zażywał narkotyki razem z Demi Lovato. Para miała mieć nawet romans i zdarzało się, że uprawiali seks. „TMZ.com” zaprzecza jednak tym doniesieniom.

Tuż po przedawkowaniu narkotyków Demi Lovato trafiła do szpitala w Los Angeles, gdzie spędziła kilkanaście dni. Obecnie przebywa na odwyku.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/tmz.com/PK

Oceń