Zamknij

Disturbed oddali hołd Pawłowi Adamowiczowi. „The Sound of Silence” na koncercie w Warszawie [WIDEO]

Piotr Krajewski
21.06.2019 08:46
Disturbed oddali hołd Pawłowi Adamowiczowi The Sound of Silence na koncercie w Warszawie WIDEO
fot. Youtube (screen)

Zespół Disturbed wystąpił 20 czerwca w Warszawie. W trakcie koncertu na Torwarze muzycy oddali hołd zmarłemu Pawłowi Adamowiczowi i zagrali na jego cześć utwór „The Sound of Silence”, który wielu Polakom już zawsze będzie kojarzył się ze śmiercią prezydenta Gdańska.

Disturbed oddali hołd Pawłowi Adamowiczowi. Zaśpiewali w Warszawie „The Sound of Silence”

Piosenkę „The Sound of Silence” w wersji Disturbed można było usłyszeć podczas wydarzeń poświęconych pamięci prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza, który został zamordowany w styczniu 2019 roku. Nic więc dziwnego, że to właśnie ten utwór będzie już zawsze kojarzył się Polakom z tragedią w Trójmieście.

>> „The Sound of Silence” w wersji Disturbed: tekst i tłumaczenie po polsku

20 czerwca zespół Disturbed wystąpił na Torwarze w Warszawie. Członkowie grupy, poruszeni tragiczną śmiercią Pawła Adamowicza, postanowili na koncercie oddać wyjątkowy hołd zmarłemu politykowi. Pod koniec występu z piosenką „The Sound of Silence” na wielkim telebimie pojawiło się czarno-białe zdjęcie prezydenta Gdańska. Na reakcję publiczności nie trzeba było długo czekać. Disturbed otrzymali od wszystkich widzów gromkie brawa. W internecie można zobaczyć nagrania z tego wzruszającego momentu.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK